Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos reidai šį savaitgalį – ir Vilniuje, ir Panevėžyje

Reido akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: reido akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai geranoriškai įspėja kelių apskričių vairuotojus, kad šiomis dienomis vairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar kitų medžiagų yra rizikinga – ne tik dėl potencialaus pavojaus kitiems, bet ir dėl patiems gresiančių problemų.

Vėl savaitgalis – vėl policijos reidai. Šįkart apie juos iš anksto, kaip visada, įspėja ne tik sostinės, bet ir Panevėžio apskrities pareigūnai.

Šį savaitgalį, gegužės 6-8d., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai vėl vykdys prevencines priemones ‒ pasirinktose sostinės vietose ir pasirinktame Vilniaus apskrites rajone tikrins vairuotojų blaivumą, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Prasidėjus šiltajam sezonui, didesnis pareigūnų dėmesys bus sutelktas į kelius, vedančius į žmonių pamėgtas pasilinksminimo vietas, paplūdimius, pobūvių, masinių renginių vietas.

Praėjusią savaitę, balandžio 25 d. – gegužės 1 d., Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 35 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai.

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didesnis sostinės pareigūnų dėmesys bus sutelktas į kelius, vedančius į žmonių pamėgtas pasilinksminimo vietas, paplūdimius, pobūvių, masinių renginių vietas. Didesnio dėmesio sulauks jauni, ypatingai daug keleivių vežantys vairuotojai.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai savo ruožtu irgi informuoja, kad gegužės 7-8 d. Panevėžio apskrityje Kelių policijos tarnybos pajėgomis bus vykdomos tikslinės-policinės priemonės.

Tokios akcijos skirtos neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams aiškinti, privalomųjų saugos priemonių naudojimo (saugos diržų, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos taisyklių laikymosi, saugos šalmų), asmenų pavojingai ir chuliganiškai vairuojančių transporto priemones (ypatingą dėmesį skiriant jaunų asmenų vairuojančių mopedus, motociklus ir automobilius) kontrolei, kitų eismo dalyvių (pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, vadeliotojų) kontrolei, ypatingą dėmesį skiriant elgesiui tamsiuoju paros metu (atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimui), kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams aiškinti.

Abi dienas kažkur Panevėžio krašte vairuotojų blaivumas bus tikrinamas, blokuojant kelią.

Policija prašo vairuotojų būti atsakingais ir nevairuoti transporto priemonių esant neblaiviems ar apsvaigusiems nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min