Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos reidas Pasvalyje: rasta cigarečių, alkoholio ir degalų

Buteliai su „Nordfjord Vodka“ etiketėmis
Panevėžio aps. VPK Pasvalio raj. PK nuotr. / Buteliai su „Nordfjorn Vodka“ etiketėmis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vykdant kovą su nelegalia akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ir siekiant išaiškinti asmenis, transporto priemonėmis neteisėtai gabenančius akcizais apmokestinamas prekes, 2014 m. kovo 18 d. Pasvalyje, Mūšos gatvėje, tikrinti transporto priemonių salonai ir bagažinės, priekabos ir puspriekabės, kitos vietos, kuriose neteisėtai gali būti gabenamos akcizais apmokestinamos prekės.

Iš viso patikrintos 44 transporto priemonės. Keturių vilkikų salonuose rasta nuo 2 iki 7 pakelių cigarečių su rusiškomis ir baltarusiškomis banderolėmis. Šių transporto priemonių vairuotojai pažeidimų nepadarė, nes neviršijo Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2013 m. rugpjūčio 27 d. įsakymu Nr. 4-759 patvirtino leistino 10 pakelių vienam asmeniui kiekio.

Patikrinimo metu sustabdyto mikroautobuso „VW Caravelle“, kurį vairavo panevėžietis R. M., gim. 1966 m., bagažinėje rastos dvi plastmasinės 20 ir 25 litrų talpyklos, kuriose, kaip paaiškino vairuotojas, yra dyzelinas. Jokių jo teisėtą įsigijimą ir gabenimą patvirtinančių dokumentų vairuotojas neturėjo.

Be to, šio automobilio salone už priekinės keleivio sėdynės rasta kartoninė dėžė, kurioje buvo sudėta 12 stiklinių 0,7 litro talpos butelių su skaidriu skysčiu, ant kurių užklijuotos etiketės su užrašais „Nordfjord Vodka“. Buteliai nepaženklinti jokiomis banderolėmis. Vairuotojas paaiškino, kad tai degtinė.

Talpyklos su degalais ir buteliai su skaidriu skysčiu paimti, kol bus išaiškintos aplinkybės. Tyrimo metu bus nustatyta, ar vairuotojas nepažeidė akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo tvarkos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min