2016-04-17 03:35

Policijos sulaikytas ir 3,15 promilės „įpūtęs“ panevėžietis švaistėsi necenzūriniais gestais

Tomas Markelevičius
Teisėsaugos aktualijų žurnalistas
Sekmadienio naktį Panevėžio policijos pareigūnams įkliuvo visiškai girtas vairuotojas. Jam nustatytas sunkus girtumas. Asmuo jau praeityje yra netekęs vairuotojo pažymėjimo.

Sekmadienio naktį Panevėžyje policijos pareigūnai gavo pranešimą apie įtartinai manevruojantį automobilį „Audi A3“. Pranešėjo minėtas automobilis pastebėtas važiuojantis viename Liepų gatvės kieme. Čia vairuotojas ir buvo sustabdytas.

Policijos pareigūnams nė nekilo abejonių dėl to, jog vairuotojas išgėręs. Vyras sunkiai orientavosi aplinkoje, vos vertė liežuvį, nuo jo sklido alkoholio kvapas. Automobilio salone mėtėsi tuščias plastikinis alaus butelis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Vairuotojas sutiko papūsti į alkoholio matuoklį. Jam nustatytas sunkus 3,15 promilės girtumas. Vyras pareigūnams pateikė vairuotojo pažymėjimą, tačiau paaiškėjo, kad šis dokumentas negalioja.

Panevėžiečiui už vairavimą išgėrus praeityje buvo atimta teisė vairuoti, tačiau jis vairuotojo pažymėjimo negrąžino ir toliau juo naudojosi.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Kadangi vairuotojas yra netekęs teisės vairuoti dėl girtumo, o dabar įkliuvo ir dar sykį, pažeidimo padarymo priemonė – automobilis „Audi A3“ buvo priverstinai nuvežtas saugojimui.

Teismas transporto priemonę gali konfiskuoti. Vairuotojo laukia bauda.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą