Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos veidrodyje – tragikomiški kovo 8-osios epizodai Telšių apskrityje

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policijos pareigūnai privalėjo rimtai ir kantriai reaguoti į visus iškvietimus, tačiau dalis jų kelia šypseną – tai atsispindi įvykių suvestinėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Įrašai Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) suvestinėje atspindi, kaip tarptautinę moters dieną paminėjo kai kurie miesto ir rajono gyventojai. Svetimi žmonės telšiškių namuose ir kiemuose, girtai šeimininkei nuompinigių nemokantis sugyventinis, išgelbėta 80-metė, kurios gelbėti nereikėjo – tai tik keli šypseną keliantys epizodai, išvakarėse privertę vietos policininkus rimtai reaguoti į gyventojų pranešimus.

Trečiadienį Telšių apskrities VPK atstovų kruopščiai parengta praėjusios paros įvykių suvestinė leidžia pajusti, kokiu ritmu kovo 8-ąją šventė kai kurie Telšių miesto ir rajono gyventojai.

Policijos pareigūnai privalėjo rimtai reaguoti į visus iškvietimus, tačiau bent dalis pranešimų, ypač kitą dieną po tarnybos, gali net jiems patiems sukelti šypsenas.

Kovo 8 d. 09.43 val. policijoje užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Ramunių gatvėje, po namus vaikšto nepageidaujamas asmuo – kaimynas. Atvykę policijos pareigūnai kaimyną palydėjo į namus. Viskas išsiaiškinta vietoje, šeimininkų skundo negauta.

10.26 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, bute S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, vyksta konfliktas – irgi su kaimynu. 10.29 val. papildomai pranešta, kad konflikto nebėra, kaimynas išėjo, pranešėja skundo nerašys. Pareigūnai pakeliui atšaukti iš įvykio vietos.

11.40 val. užregistruotas grėsmingas pranešimas, kad Telšiuose, Sedos gatvėje gyvenanti aštuoniasdešimtmetė neatidaro buto durų seseriai. Pranešėja įtarė, kad kažkas atsitiko. Pareigūnai į būstą pateko... pritaikę raktą! Šeimininkė miegojo, jokiais sveikatos sutrikimais nesiskundė.

12.18 val. viena telšiškė iš Luokės gatvės pareigūnams pranešė, kad jos sugyventinis nemoka nuomos už nuomojamą kambarį. Maža to, nenaudėlis ir neišsikrausto iš jo! „Pranešėja rasta neblaivi, išaiškinta kreiptis į teismą civilinio proceso tvarka dėl nuomos nemokėjimo“, – kad patruliai padarė viską, ką galėjo, pažymima suvestinėje.

19.54 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių rajone, Rainių kaimo Liepų gatvė pranešėjos nuosavo namo kieme guli išgėręs nepažįstamas asmuo. Šeimininkei šis turtas nepasirodė vertingas. Nuvykę policijos pareigūnai vyrui suteikė pagalbą, pristatė į namus, skundo pranešėja nerašė.

20.32 val. užregistruotas dramatiškas nepilnamečio jaunuolio pranešimas, kad Telšių rajono Luokės seniūnijoje vyksta konfliktas šeimoje: patėvis puola mamą, mušasi. Nuvykus abu suaugusieji rasti neblaivūs. Konflikto, anot suvestinės, nebebuvo. Šeimynėlė įspėta nebesigalynėti ir nebegąsdinti vaiko.

21.40 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Kęstučio gatvėje, namuose moteris sužeidė vyrą. Nuvykusiems policijos pareigūnams vyras paaiškino, kad susižalojo pats, niekam pretenzijų neturi.

23.19 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių rajono Degaičių seniūnijoje pas pranešėją atėjo neblaivi mergina, užmigo ir šeimininkė nebegali jos išprašyti. Policininkams su viešnia sekėsi susikalbėti lengviau. Mergina buvo palydėta į namus, skundo pranešėja nerašė.

23.31 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių rajone, apie 200 metrų nuo vienos sankryžos prie kelio Šiauliai–Ubiškė, stovi automobilis „Opel Omega“, kuriame miega du, įtariama, neblaivūs jaunuoliai. Pranešimo detalė – dega automobilio šviesos. Nuvykęs policijos patrulis automobilį rado. Opelis stovėjo kelkraštyje, eismo saugumui netrukdė, vairuotojo jame nebuvo. Ar patrulis neberado ir miegalių, nepatikslinama.

Jau po vidurnakčio, kovo 9 d. 00.11 val. užregistruotas pranešimas, kad Žemaitės gatvėje girtas vyriškis vaikšto laiptinėje ir tranko kaimynams duris. Į VPK pristatyti O.M. (gim. 1979 m.), gyvenantys Ryškėnuose, ir Ž.D. (gim. 1982 m.), gyvenantys Ryškėnuose, surinkta medžiaga administracinio teisės pažeidimo byloms iškelti.

02.22 val. pranešta, kad toje pačioje Žemaitės gatvėje labai triukšmauja kaimynė, trikdo aplinkinių ramybę. Nurodytu adresu garsiai sklido muzika, tačiau laiptinėje šūkavo me moteriškė, o vyriškis. Nenuorama nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nurimti. Triukšmadarys V.A. (gim. 1982 m.) pristatytas į VPK, surinkta medžiaga administracinei teisenai pradėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min