Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policininkai išdraskė įspūdingą kvaišalų laboratoriją Grigiškėse (video)

Kratos metu užfiksuoti kadrai
Vilniaus policijos nuotr. / Kratos metu užfiksuoti kadrai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Narkotikų kontrolės skyriaus (toliau – Vilniaus aps. VPK NTV NKS) pareigūnai sulaikė narkotikų platintojus, sunaikino „laboratoriją„ ir užkirto kelią narkotinių medžiagų auginimui.

Vilniaus aps. VPK NTV NKS pareigūnai nuo 2009 metų rinko duomenis apie grupę asmenų, neteisėtai platinančių narkotines medžiagas Vilniaus mieste. Šių metų vasario 2-5 dienomis pareigūnai, siekdami sulaikyti asmenis, vykdančius neteisėtą veiklą su psichoaktyviomis medžiagomis, atliko kelias tikslines policines operacijas.

Jų metu policijos pareigūnai ne tik sulaikė asmenis, užsiimančius neteisėta veikla, rado ir paėmė narkotines medžiagas, bet ir užkirto kelią narkotinių medžiagų auginimui – sunaikino sumaniai ir profesionaliai daugiabučio namo bute įrengtą „laboratorija“.

Vilniaus policijos nuotr./Kratos metu užfiksuoti kadrai
Kratos metu užfiksuoti kadrai

Vasario 2 d. apie 14 val. Vilniuje, Naujininkų mikrorajone pareigūnai sulaikė pilietį S.K. ( gim. 1985 m.), pas kurį asmens apžiūros metu rado polietileninį maišelį su, kaip įtariama, narkotine medžiaga – heroinu. Kiek vėliau buvo sulaikyta pilietė N.S. (gim. 1980 m.), aktyviai platinusi heroiną. Dzūkų gatvėje esančiame bute pareigūnai rado du polietileninius maišelius su, kaip įtariama, narkotine medžiaga – heroinu ir maišelį su, kaip įtariama, narkotine medžiaga – kanapėmis.

Vilniaus aps. VPK NTV Narkotikų kontrolės skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. požymius (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti).

Tęsiant darbą pagal pradėtą ikiteisminį tyrimą šių metų vasario 3 d. buvo sulaikytas pilietis A.G. (gim. 1985 m.), platinęs narkotikus. Sulaikytojo bute Vilniuje, atlikę kratą, pareigūnai rado kelis polietileninius maišelius su, kaip įtariama, kanapėmis.

Vilniaus policijos nuotr./Kratos metu užfiksuoti kadrai
Kratos metu užfiksuoti kadrai

Tyrimo metu paaiškėjus naujoms aplinkybėms, pareigūnai atliko kratą viename iš daugiabučių Grigiškėse. Kratos metu aptiktas didelis kiekis, kaip įtariama, narkotinių bei psichotropinių medžiagų: apie 50 gramų heroino, apie 80 gramų amfetamino, apie 100 gramų kanapių ir jų dalių bei pakeliai su kanapių sėklomis. Bendras rastų ir paimtų narkotikų bei psichotropinių medžiagų kiekis tikslinamas.

Sunaikinta įrengta patalpa (laboratorija) su šiltnamiu, skirta kanapių auginimui. Šiltnamyje įrengta apšvietimo-šildymo sistema bei per balkono duris išvesta į lauką vėdinimo sistema. „Laboratorijoje“ rasti septyni vazonai su jau užaugintais skirtingų rūšių kanapių augalais, o kitose buto patalpose – kanapių auginimui paruošti vazonai su žeme.

Šių metų vasario 4 d. pareigūnai sulaikė A.G. bendrininką – pilietį R.P. (gim. 1981 m.).

Trys sulaikytieji uždaryti į areštinę. Įtariamajam A.G. Vilniaus miesto 3-iasis apylinkės teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 2 mėnesiams.

VIDEO: Narkotikų laboratorija Grigiškėse
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min