Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 7d. 15:38

Policininkas pakaunėje įvykusią mikroautobuso ir traktoriaus avariją išvydo per greičio matuoklio ekraną (nuotraukos)

Įvykio vietoje
Tomo Grigalevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje

Per greta Kauno esančiame vakariniame aplinkkelyje sekmadienį įvykusią avariją ant kelio pabirusios malkos šiame intensyviame kelio ruože buvo trumpam paralyžavusios eismą.

Sekmadienį apie 13.20 val. vakariniu aplinkkeliu važiuodamas krovininio mikroautobuso „VW Transporter“ vairuotojas nepastebėjo ta pačia kryptimi malkų pilną priekabą tempiančio traktoriaus ir rėžėsi į jį.

Per netoli išsukimo į Mastaičių gyvenvietę įvykusį susidūrimą sulūžo traktorių ir priekabą laikanti jungtis: nebevaldoma priekaba bei į jos galą įsirėžęs mikroautobusas sustojo tik atsitrenkę į metalinę tvorelę kelio viduryje, o į orą smūgio metu pakilusio „Belarus“ vairuotojas sugebėjo suvaldyti traktorių ir šis liko ant kelio.

Per avarijos pažirusios malkos buvo maždaug 15 minučių paralyžavusios eismą. Jas surinkti traktoriaus ir mikroautobuso vairuotojams padėjo ne tik sustojusių automobilių vairuotojai, tačiau ir netoliese buvę policininkai. Vienas pareigūnas, šiame kelio ruože matavęs automobilių greitį, vėliau prisipažino į orą pakilusias malkas pamatęs per greičio matuoklio ekraną.

Nei traktoriaus vairuotojas, nei mikroautobusu važiavę du jauni vyrai rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Nors krovininio mikroautobuso keleivis galva trenkėsi į stiklą, medikų pagalbos neprireikė.

Kalbėdami apie galimas avarijos priežastis, policijos pareigūnai paminėjo mikroautobuso vairuotojo nedėmesingumą ir tai, kad jis vairuodamas galėjo mobiliuoju telefonu rašyti trumpąją žinutę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min