Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Porą pražudė žiurkių nuodai

Girtuokliai vis dažniau apsinuodija alkoholio surogatais.
Photos.com / Nuodai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vikonių kaimo vienkiemyje, vos keli kilometrai nuo Anykščių, buvo rasti vyro ir moters lavonai. Kaimynai įtaria, kad atsiskyrėlių pora dar prieš mėnesį galėjo nusinuodyti žiurkių nuodais, praneša „Lietuvos rytas“.

75 metų Boleslovas S. kone nuo vasario vidurio nebesirodė. Nors jis ir sugyventinė 74 metų Stanislava P. buvo žinomi kaip atsiskyrėliai, pensijos, paliekamos pas kaimynus, visuomet ateidavo pasiimti.

Prie žemės prišalusį negyvo vyro kūną kaimynai aptiko sodybos kieme saugomą palaido šuns. Namus apieškodami policininkai viename kambaryje tarp skudurų rado irstantį Stanislavos kūną. Įtariama, kad abu negyvėliai taip išgulėjo ne vieną savaitę.

Nuolat girtavę pensininkai, kaip spėjo vietos gyventojai, galėjo tapti nelaimingo atsitikimo aukomis. Mat paskutinį kartą, kai Boleslovą matė gyvą, jis ruošėsi žiurkių nuodais apnuodyta duona naikinti namuose įsiveisusius graužikus.

Kaimynai spėjo, kad apgirtę sugyventiniai galėjo supainioti užkandį ir netyčia tos duonos suvalgyti. Vyras buvo sukniubęs ir miręs prie šulinio. Manoma, kad jį kamavo ir nuodų sukeltas troškulys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min