Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 10:36

Pradėtas tyrimas dėl galimai VEKS nesąžiningai vykdyto konkurso

VŠĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009" ženklas.
Redo Vilimo/BFL nuotr. / VŠĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009" ženklas.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija, gavusi socialinės neįgaliųjų įmonės „Ūlos juvelyrų studija“ kreipimąsi, pradėjo tyrimą dėl galimo pastarosios įmonės diskriminavimo ir jos kūrinių autorių teisių pažeidimo.

UAB „Ūlos juvelyrų studija“ Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriui Gintautui Paluckui adresuotame laiške rašoma, kad įmonė dalyvavo VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė“ skelbtame konkurse dėl juvelyrinių gaminių, suvenyrų gamybos ir pateikimo, tačiau buvo pašalinta „už pasiūlyme pateiktų matmenų neatitikimą pirkimo dokumentams“.

„Gavę elektroninę užklausą, „Vilniui – Europos kultūros sostinei 2009“ pasiūlėme savo kūrinių, nors konkursas dar nebuvo paskelbtas. Vėliau, prasidėjus konkursui, apstulbome pirkimo dokumentuose pamatę pavyzdžius, visiškai tapačius mūsų pateiktam kūriniui, – teigė „Ūlos juvelyrų studijos“ atstovas Andrius Osadčis. – Mūsų su užsienio partneriais sukurtą kūrinį panaudojus kaip konkurso pavyzdį ir pateikus gaminti autorių teisių šiam kūriniui neturinčiai reklamos agentūrai, buvo suterštas mūsų 40 metų istoriją turinčios įmonės vardas.“

Pašalinus „Ūlos juvelyrų studiją“, suvenyrų, juvelyrinių dirbinių gamybos ir pateikimo konkursą laimėjo UAB „Rodiklis“.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija kreipėsi į VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ dėl minėto konkurso dokumentų pateikimo ir aplinkybių paaiškinimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min