Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą aukų gaisruose išvengta

Pirmieji į gaisro vietą atvyko Utenos rajono ugniagesiai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Po gaisro
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 25 gaisrus bei atliko 10 kitų gelbėjimo darbų. Gaisrų metu traumas patyrė du žmonės, o keturis gyventojus pavyko išgelbėti.

Apie 14.50 val. gaisras kilo Šiauliuose, Ežero gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams, kambarys jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė kambarys, jame buvę namų apyvokos daiktai, nuo karščio išdužo lango stiklas. Per gaisrą nukentėjęs 48-erių metų buto savininkas greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau iš jos pabėgo. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį maždaug 15 min. po vidurnakčio antrame aukšte esantis butas užsiliepsnojo Vilniuje, Rygos gatvės daugiabučiame name. Ugniagesiams ištraukiamomis kopėčiomis patekus į buto vidų, kambaryje atvira liepsna degė sofa-lova, patalpos buvo stipriai uždūmintos. Ugniagesiai iš degančio kambario spėjo išnešti, dūmais apsinuodijusį, 60-metį buto šeimininką, kurį perdavė medikų globai. Be to, iš uždūminto buto buvo išvesta ir 58-erių metų moteris, kuri medikų pagalbos atsisakė. Per gaisrą išdegė kambarys, aprūko patalpos.

Panašus gaisras tą pačią naktį apie 1.10 val. taip pat kilo Vilniuje, Panerių gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams, čia taip pat degė sofa-lova, o butas buvo stipriai uždūmintas. Laimė, ugniagesiai spėjo iš buto išvesti 83-ejų metų buto savininkę, kuri medikų pagalbos atsisakė, o iš degančio kambario buvo išneštas ir perduotas medikams, dūmais apsinuodijęs, 61-erių metų vyras. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko butas. Manoma, jog šie gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus rūkymo.

Apie 11.15 val. Plungės rajone, Rapšaičių kaime, užsiliepsnojo medinis gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 8.45 val. gaisras kilo Vilniuje, Naujasodžio gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Ugnis nuniokojo pastato stogą, išdegė vidaus patalpos, kuriose iki lubų buvo prikrauta senų skudurų. Kitą namo dalį ugniagesiams pavyko išgelbėti.

Apie 13 val. gyvenamasis namas užsidegė ir Vilniaus rajone, Pagiriuose, Beržų gatvėje. Per gaisrą nudegė ir buvo nuardyta pusė namo stogo, išdegė palėpė ir antro aukšto koridorius , aprūko patalpos. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Apie 23 val. Kretingos rajone, Rūdaičių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas Mokyklos gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu supleškėjo apie 150 kv.m stogo, sudegė medinė pastato dalis, apie 1,5 tonos šieno, 20 kub. m malkų, namų apyvokos daiktai, vandeniu sulietos čia laikytos daržovės. Laimė, ugniagesiai iš degančio pastato spėjo išnešti 2 dujų balionus bei išgelbėti šalia stovinčius statinius: 2 gyvenamuosius namus ir kitą ūkinį pastatą.

Apie 23 val. Vilniuje, Sodų gatvėje esančiame paviljonų masyve, užsidegė prekybinis kioskas. Panaudoję diskinį pjūklą, ugniagesiai pateko į vidų ir spėjo išnešti 4 buitinius dujų balionus (po 50 l) ir vieną angliarūgštinį balioną. Per gaisrą sudegė šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virtuvės baldai, aprūko patalpos. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min