Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 22d. 11:06

Praėjusią parą degė ūkiniai pastatai

Liepsnos apimtas namo stogas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Liepsnos apimtas namo stogas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 21 gaisras. Viename iš jų nukentėjo žmogus. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 9 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo 4 gyventojus.

Apie 16.15 val. Ukmergėje, Antakalnio gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pro pastato langą jau veržėsi liepsna, o kaimynai pasakė, kad viduje yra ir namo šeimininkė. Įsiveržę į degančio pastato vidų, ugniagesiai spėjo išnešti apdegusią 64-erių metų namo savininkę, kurią perdavė medikų globai. Per gaisrą išdegė kambarys, sudegė jame buvę baldai bei namų apyvokos daiktai, nuardyta dalis stogo dangos. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 14.15 val. gaisras kilo Raseinių rajone, Viduklės geležinkelio stoties gyvenvietėje stovinčiame ūkiniame pastate, sudaryto iš trijų dalių: tvarto, daržinės ir garažo. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas, išdegė tvarto vidus, sudegė jame stovėjęs keturatis motociklas. Gaisras įsiplieskė dėl gedimų elektros instaliacijoje.

Dar vienas ūkinis pastatas apie 23.20 val. užsiliepsnojo Rietavo miestelyje, Salomėjos Nėries gatvėje. Per gaisrą nudegė medinio pastato stogas, apdegė apie 30 kub. m malkų ir 2 tonos šieno. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 19.30 val. gaisras kilo Vilniuje, Šeimyniškių gatvėje, kol kas nenustatyto savininko apleistame pastate. Atskubėję ugniagesiai, iš uždūminto dviejų aukštų pastato spėjo išvesti du benamius, kurie medikų pagalbos atsisakė. Matyt, dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, jie ir sukėlė šį gaisrą, kurio metu apdegė pastate buvę seni baldai ir šiukšlės.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min