Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą gaisruose žuvo trys žmonės

Gaisras pražudė namo šeimininką
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Gaisras pražudė namo šeimininką
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 55 gaisrus ir atliko 8 kitus gelbėjimo darbus. Ugnis ketvirtadienį pasiglemžė trijų žmonių gyvybes.

Katvirtadienį ryte Akmenėje, Sodų gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Gaisro metu sudegė vonioje įrengta lentynėlė, kurią užgesino kaimynai. Iškviesti ugniagesiai koridoriuje rado stipriai apdegusį 83 metų buto šeimininko kūną. Įvykis tiriamas.

Šilutės rajono Alseikų kaime vakare užsidegė individualus gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis vieno aukšto su palėpe pastatas degė atvira ugnimi. Lokalizavus gaisrą, buvo rastas namo savininko kūnas, o apgesinus liepsnas, buvo aptiktas stipriai apdegęs ir namo šeimininkės kūnas. Ugnis smarkiai nusiaubė ir  namą: nudegė stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus ir jame buvęs namų turtas. Apdegė ir prie namo priblokuota malkinė. Nelaimės priežastys aiškinamos.

Ugnis ketvirtadienį nuniokojo ir daugiau gyvenamųjų namų bei ūkinių pastatų. Keletas šių pastatų užsiliepsnojo dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Du tokie gaisrai vidurdienį kilo Mažeikių rajone. Naikių kaime dėl netvarkingo židinio užsidegė medinis sodo namelis. Per gaisrą išdegė perdengimas, aprūko palėpė. O Mažeikiuose, Židikų gatvėje, dėl netvarkingos krosnies užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu išdegė medinės katilinės lubos ir sienos.

Kaune, Slavų gatvėje, vakare užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė kambarys, apdegė sofa lova ir kiti baldai, aprūko kambarys.

Taip pat ketvirtadienį vakare ugnis nuniokojo gyvenamąjį namą Palangoje, Draugystės take. Per gaisrą nudegė pastato stogas, medinis perdengimas ir mansarda. Šių gaisrų priežastys nustatinėjamos.

Ryte Klaipėdoje, Naujojoje gatvėje,  užsidegė krantinėje ardomas ir pjaustomas AB ,,Laivitė“ laivas ,,Rand“. Per gaisrą išdegė apšiltinimo medžiaga polistirolas. Ugnis buvo greitai užgesinta skubiai atvykusių ugniagesių.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Molėtų rajono Sidabrinės kaime užsidegė UAB ,,Antalgės paukštynas“  mūrinis sandėlis, iškaltas plastikinėmis lentelėmis. Gaisro metu išdegė dalis šių plastikinių lentelių. Šį gaisrą sukėlė sugedusi sandėlio elektros įranga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min