Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 29d. 12:18

Praėjusią parą liepsnojo ne tik inkasatorių automobilis, bet ir gyventojų turtas

Vilniuje degė inkasatorių automobilis
15min skaitytojos Virginijos V. nuotr. / Vilniuje degė inkasatorių automobilis

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje užgesinti 27 gaisrai. Viename iš jų žuvo žmogus, o dar vienas gyventojas buvo traumuotas.

Apie 21.40 val. gaisras kilo Vilniuje, Anykščių gatvėje, grupei savininkų priklausančiame mediniame name. Atskubėję ugniagesiai, su kvėpavimo aparatais patekę į uždūminto kambario vidų, ant sofos-lovos rado stipriai apdegusio 40-mečio vyro kūną. Dar vienas dūmais apsinuodijęs 76-erių metų gyventojas, iki ugniagesių atvykimo iš degančio kambario išėjo pats ir po medikų apžiūros buvo išleistas gydytis ambulatoriškai. Gaisro metu kambaryje apdegė sofa-lova, spinta ir spintelės, aprūko patalpos, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 14 val. Vilniuje, Tilto gatvėje, užsiliepsnojo saugos tarnybai priklausantis inkasatorių mikroautobusas Mercedes Benz Vito. Atskubėjus ugniagesiams, mašinos vidus jau degė atvira liepsna. Per gaisrą išdegė automobilio salonas, apdegė variklio skyrius. Spėjama, kad gaisras kilo dėl mašinos įrangos gedimo.

Apie 16.30 val. Radviliškio rajone, Baisogalos miestelyje, Mokyklos gatvėje, užsidegė dviem savininkėms priklausantis medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė dalis stogo dangos, apdegė medinės jo konstrukcijos.

Dar vienas ūkinis pastatas apie 23.45 val. užsiliepsnojo Joniškio rajone, Kirnaičių kaime, Sodžiaus gatvėje. Per gaisrą supleškėjo daržinė, joje buvęs šienas, apdegė tvarto sienos, nudegė viso pastato stogas. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Apie 17 val. gaisras kilo taip pat Joniškio rajone, Bariūnų kaime stovinčiame gyvenamajame name. Per gaisrą išdegė 2 pastato kambariai, sudegė juose buvę baldai, apdegė perdengimas.

Dar vienas gyvenamasis namas apie 17.30 val. užsiliepsnojo Pasvalio rajone, Pamažupių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, jo stogas ir dalis perdengimo buvo įgriuvę. Gaisro metu sudegė namo stogas, apdegė sienos. Ir šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Apie 17.20 val. Molėtų rajone užsidegė Milių kaime esantis vasarnamis. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas ir perdengimas, stipriai apdegė medinės sienos. Įvykis tiriamas.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min