Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą Lietuvoje apdegė du automobiliai

Sudegęs automobilio salonas
vilkmerge.lt nuotr. / Sudegęs automobilio salonas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 42 gaisrus ir atliko 25 gelbėjimo darbus, kurių metu išgelbėtas vienas žmogus.

Apie 15.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Juozapavičiaus prospekte, kraudamas šakas apvirto dyzelinis autokrautuvas ir prispaudė kojas juo dirbusiam vyrui. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai hidrauliniu plėstuvu krautuvą pakėlė, išlaisvino žmogų ir perdavė jį medikams.

Ketvirtadienį anksti rytą Švenčionių rajone, Pabradėje, Bajorėlių gatvėje,  nuo žaibo iškrovos užsidegė ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 30 kv. m stogo dangos.

Apie 23.51 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Panevėžio rajone, Aukštadvario kaime, ŽŪB „Aukštadvaris“, dega grūdų džiovykla. Džiovykloje buvo užsidegę grūdai. Gaisro metu sugadinta apie 400 kg grūdų. Įvykis tiriamas.

Ketvirtadienį apdegė ir du automobiliai. Apie 8.26 val. gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Lieporių gatvėje, dega automobilis VW Golf. Nuvykus ugniagesiams, automobilis degė atvira liepsna. Apdegė variklio skyriaus detalės, aprūko salonas.

Apie 17.57 val. pranešta, kad Kretingoje, Rotušės aikštėje, dega automobilis Ford Galaxy. Atvykus ugniagesiams, iš lengvojo automobilio salono rūko dūmai. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, nuo karščio išdužo priekinio lango stiklas. Abu įvykiai tiriami.

Visagino PGT narai ketvirtadienį toliau tęsė nuskendusio žmogaus paieškas Griežto ežere, Zarasų rajone. Šįkart panaudojus valtyje įmontuotą sonarą, 8 m nuo kranto, skenduolis buvo surastas.

Apie pusę dešimt vakaro ugniagesiai gavo pranešimą, kad Druskininkų savivaldybėje, Tautėnų kaime, į melioracijos griovį įkrito arklys. Gelbėjimo pajėgoms atvykus į vietą, arklys iki pusės buvo įkritęs į griovį. Jis buvo ištrauktas panaudojus gaisrines žarnas.

Praėjusią parą ugniagesiai taip pat septynis kartus vyko pjaustyti vėjo nulaužtų ar išverstų medžių. Keturis kartus jie darbavosi Kauno, tris kartus – Alytaus apskrityse.

Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min