Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą Lietuvoje sudegė penki automobiliai

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 20 gaisrų bei atliko 19 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo tris žmones bei iš Kuršių marių ištraukė kol kas nenustatytos tapatybės nuskendusio vyriškio kūną. Aukų gaisruose pavyko išvengti, tačiau vienas gyventojas buvo traumuotas.

Apie 17.10 val. gaisras kilo Kaune, K.Griniaus gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai, patekę į uždūmintą butą, degančioje sofoje-lovoje rado gulintį 78-erių metų buto šeimininką, kurį išnešė į laiptinę ir perdavė medikų globai. Apdegęs ranką ir prisikvėpavęs dūmų, žmogus buvo nuvežtas į ligoninę. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 12 val. taip pat Kaune, Baltų prospekto daugiabučiame name, kaip spėjama, buvo padegtos antro aukšto buto durys. Per gaisrą apdegė medinės durys, kilimėlis, aprūko laiptinė, o gaisrą iki ugniagesių atvykimo užgesino patys gyventojai.

Apie 15.40 val. Šilalės rajone, Degliškės kaime, nuo žaibo iškrovos užsidegė ir apdegė gyvenamojo namo rūsyje esanti elektros įvado spinta, aprūko gyvenamosios patalpos.

Apie 19.10 val. gaisras kilo Varėnoje, Vytauto gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė virtuvės grindys ir sienos, išdegė dalis perdengimo. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Praėjusią parą ugnis nuniokojo ir penkis automobilius. Apie 13.50 val. Marijampolėje, V.Kudirkos gatvėje, užsidegė automobilis VW Golf. Per gaisrą apsilydė mašinos prietaisų skydelis, sutrūko priekinis stiklas, apdegė durelių ir stogo apmušalai. Gaisras įsiplieskė dėl elektros instaliacijos gedimų.

Apie 22.30 val. Šiaulių rajone, Maskvytės kaime, užsiliepsnojo ir nepataisomai sudegė automobilis BMW 535.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 2.35 val. Kėdainiuose Kanapinsko gatvėje, užsidegė automobilis Mercedes Benz 270. Gaisro metu apdegė variklio skyrius bei plastmasinės mašinos išorinės detalės.

Apie 2.50 val. Pagėgių savivaldybėje, Anužių kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko automobilis Audi 80. Atskubėjus ugniagesiams, į pakelės griovį nuvarytas automobilis jau degė atvira liepsna, tad jo išgelbėti nepavyko.

Dar vienas automobilis apie 3.20 val. užsidegė Vilniuje, Paeglinės sodų 10-ojoje gatvėje. Per gaisrą išdegė automobilio Peugeot 307 variklio skyrius, aprūko salonas. Šių gaisrų aplinkybės dar tiriamos.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min