Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugniagesiai išgelbėjo keturis žmones

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruoti 24 gaisrai bei 20 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu pavyko išgelbėti 4 gyventojus. Gaisrų metu aukų pavyko išvengti, tačiau viena moteris apsinuodijo dūmais.

Apie 11.05 val. gaisras kilo Vilniuje, Sodų gatvės daugiabučiame name. Atskubėjus ugniagesiams, namo laiptinės pirmame aukšte degė sukrauti sendaikčiai ir šiukšlės. Iš palėpėje esančio buto buvo išvesta dūmų prisikvėpavusi 24-erių metų gyventoja, kuriai medikai vietoje suteikė pagalbą. Įvykis tiriamas.

Praėjusią naktį apie 2.20 val. Biržų rajone, Mielaišių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė apie 300 kv. m stogo konstrukcijų, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai ir apie 3 tonos šieno.

Pirmadienį ryte apie 7.05 val. ūkinis pastatas užsidegė Kaišiadorių rajone, Rumšiškių miestelyje, Topolių gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau buvo nudegęs, degė jo perdengimas ir viduje sukrautos malkos. Per gaisrą supleškėjo stogas, apie 30 kv. m perdengimo, apdegė apie 18 kub. m malkų bei namų apyvokos daiktai. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Dar vienas ūkinis pastatas apie 8 val. užsiliepsnojo Šakių rajone, Šiaudinių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, jo stogas buvo įgriuvęs, tad pastato išgelbėti nepavyko. Sudegė viduje sukrautos apie 7 tonos šieno, 10 tonų įvairių pašarinių grūdų, elektrinis malūnas, suvirinimo aparatas, medžio apdirbimo staklės, tekinimo staklės, įvairūs darbo įrankiai. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų, o jo nuostoliai tikslinami.

Apie 18 val. gaisras kilo Panevėžio rajone, Naujarodžių kaime, individualioje medžio apdirbimo įmonėje „Medis“. Atskubėjus ugniagesiams, iš metalinio 15 m aukščio pjuvenų bunkerio ir technologinių šachtų rūko dūmai. Gesinant gaisrą iš bunkerio teko pašalinti apie 80 kub. m pjuvenų.

Apie 23.20 val. Kėdainių rajone, Meironiškių kaime, užsiliepsnojo dviem savininkams priklausantis tvartas. Gaisro gesinimą apsukino tai, kad vandenį teko vežioti iš maždaug už kilometro esančio dirbtinio vandens telkinio. Gaisro metu sudegė apie 450 kv. m stogo, apie 200 tonų šieno ir tiek pat šiaudų. Laimė, dalį tvarto, apie 30 tonų viduje buvusio šieno, 5 tonas grūdų ir du vežimus pavyko išgelbėti. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min