Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugniagesiai vos spėjo suktis, per parą gaisruose žuvo du žmonės

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad praėjusią parą darbo ugniagesiams gelbėtojams netrūko. Jiems ne tik teko gesinti 28 gaisrus, bet atlikti ir net 127 kitus gelbėjimo darbus.

Ugniagesiai 96 kartus vykta šalinti pro šalį praūžusios vėtros padarinių. 74 kartus ugniagesiai vyko pašalinti ant kelių, automobilių, pastatų nuvirtusių medžių, 15 kartų vykta taisyti arba nukelti atplyšusias stogų dangas, pritvirtinti nutrauktas lauko antenas, 4 kartus – šalinti nuverstų reklaminių stendų ir kt. Laimė, aukų per šiuos įvykius pavyko išvengti. Deja, du žmonės žuvo gaisro metu.

Trečiadienio rytą, apie 4.28 val., Kauno ugniagesiams buvo pranešta, jog Taikos gatvės daugiabučiame name iš kaimynų buto, esančio 7-ame aukšte, sklinda dūmų kvapas, o jo durų niekas neatidaro. Atskubėję ugniagesiai, diskiniu pjūklu išpjovė šarvuotas buto duris ir su kvėpavimo aparatais įėję į uždūminto buto vidų, prie durų rado jau be sąmonės 43-ejų metų buto šeimininkę, o svetainėje prie sofos-lovos – taip pat jau be sąmonės gulintį 49-erių metų vyrą. Abu nukentėjusieji buvo išnešti į laiptinę ir gaivinami, tačiau atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo jų mirtį. Gaisro metu trijų kambarių bute, svetainėje, degė sofa-lova ir fotelis, kambaryje rastas ir negyvas šuo. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Antradienį ryte, apie 5.45 val., Anykščiuose, Kalno gatvėje, užsiliepsnojo garažas. Gaisro metu sudegė jame stovėjęs automobilis VW Sharan, viduje buvę daiktai, medinės garažo durys, aprūko sienos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 7.35 val. Šilutės rajone, Suvernų kaime, atviroje teritorijoje užsidegė ir apdegė 11 šieno rulonų. Gaisras kilo nuo susilietusių oro linijos elektros laidų kibirkščiavimo, pučiant stipriam vėjui.

Apie 17.45 val. Panevėžyje, Tinklų gatvėje, užsiliepsnojo individualiai įmonei priklausantis medžio apdirbimo pastatas. Ugnis nuniokojo pastato stogą, o gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 19.35 val. Kaune, Pramonės prospekte, užsidegė automobilis Citroen C3. Gaisro metu apdegė mašinos variklio skyrius, priekinės grotelės, išsilydė elektros instaliacijos laidai ir plastikinės detalės. Gaisro priežastis tikslinama.

Apie 19.30 val. Šiaulių rajone, Tarvydžių kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Pranešimas apie gaisrą buvo gautas labai pavėluotai, nes, atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau buvo bebaigiąs rusenti. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min