Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugnis gyventojams pridarė nemažų nuostolių

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 20 gaisrų. Žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti, tačiau ugnis padarė nemažų nuostolių.

Trečiadienį anksti ryte Kelmės rajone, Lapkalnio kaime, užsiliepsnojo lengvasis automobilis ,,Linkoln“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Per gaisrą automobilis sudegė nepataisomai, o gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

Apie 12.30 val. gaisras kilo Šilalės rajone, Mankiškės kaime stovėjusioje lauko virtuvėje. Sprogus dujų balionui, sudegė medinis pastatas bei čia buvę namų apyvokos daiktai. Laimė, žmonės nenukentėjo.

Apie 13.40 val. Klaipėdoje, užsidegė UAB ,,Grinvita“ priklausantis remontuojamas laivas ,,Alfa“. Gaisras kilo inkaro grandinės dėžės patalpoje, neatsargiai atliekant metalo pjaustymo darbus. Gaisro metu apdegė laivo komandos poilsio patalpos lubos ir sienos, 2 buitiniai šaldytuvai, elektros instaliacija ir laivo komandos asmeniniai daiktai. Aprūko mechaniko kajutės lubos. Įvykis tiriamas.

Apie 20.15 val. taip pat Klaipėdoje, Liepų gatvėje esančioje autoplovykloje, užsiliepsnojo mikroautobusas ,,Opel Vivano“. Atskubėję ugniagesiai, spėjo iš pastato išstumti čia stovėjusį lengvąjį automobilį ,,Audi A6“. Per gaisrą išdegė mikroautobuso salonas, išbyrėjo stiklai, sudegė priekiniai ir galiniai žibintai, aprūko autoplovyklos lubos, nudegė apšvietimo lempos. Nuo karščio apsilydė plastikinės durys ir plastikinė apdaila, sudegė viduje buvęs dulkių siurblys. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 1.40 val. Vilniuje, Antakalnio gatvėje, užsidegė automobilis ,,Lexus“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius ir salonas. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 11 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo ir perdavė medikams 2 autoįvykių metu nukentėjusius vyrus ir mažametį vaiką.

Apie 14.55 val. Zarasų rajone, Dusetų miestelyje, prie Vienažindžio gatvėje esančios autobusų stotelės, į lauko tualeto duobę įkrito dvejų metų berniukas. Vaikas buvo ištrauktas ir perduotas greitosios pagalbos medikams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min