Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 21d. 12:00

Praėjusią parą ugnis niokojo gyventojų turtą

Gaisro vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisro vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 27 gaisrus ir atliko dar 14 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų trečiadienio gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų namus ir kitą jų turtą.

Trečiadienį popiet Kaune, Laimos gatvėje esančiame bendrabutyje gaisras kilo viename iš šio namo butų. Iš buto kylančius dūmus pastebėjo kaimynas, kuris ir iškvietė priešgaisrines gelbėjimo pajėgas. Atvykę ugniagesiai užgesino smilkstančią sofą lovą, o joje miegojusį 45 metų buto šeimininką perdavė iškviestiems medikams, tačiau jie vyro apsinuodijimo ar nudegimo požymių nerado. O gaisrą sukėlė neatsargus buto gyventojo elgesys su ugnimi.

Klaipėdoje, Eglių gatvėje popiet gaisras kilo ūkiniame pastate įrengtoje rūkykloje, kurioje užsidegė ten sukrauta žuvis. Gaisrą dar iki ugniagesių atvykimo užgesino patys gyventojai. Įvykio metu rūkykla nenukentėjo.

Pavakary Lazdijų rajono Šventežerio miestelyje užsidegė gyvenamasis namas. Ir čia, liepsnas dar iki ugniagesių atvykimo numalšino patys gyventojai. Per gaisrą sudegė šaldytuvas, aprūko rūsys ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Rokiškio rajono Pakriaunių kaime vakare užsiliepsnojo nežinomo savininko apleistas ir negyvenamas namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, mūrinis pastatas su mansarda jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, sukrito medinė perdanga, išdegė vidus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar du gyvenamieji namai degė naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Šiaulių rajono Raudėnų kaime ugnis nuniokojo medinį vieno aukšto pastatą. Ugnis nudegino namo stogą, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Dar vienas gyvenamasis namas liepsnojo Plungės rajono Alsėdžių miestelyje. Ir čia, ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus. Abiejų šių gaisrų priežastys dar nustatinėjamos.

Trečiadienį vakare Panevėžyje, Katkų gatvėje, užsidegė UAB ,,Medrika“ medžio apdirbimo įmonės jungtinis gamybinis pastatas. Gaisro metu sudegė dalis ūkinio pastato sienos, nudegė dalis pastato stogo, apdegė ir buvo nuardyta lauko stoginė, taip pat apdegė ir nuvirto pjuvenų ciklonas. Nuo ugnies buvo išgelbėti 2 šalia stovintys pastatai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Ugnis nuniokojo ir 6 transporto priemones. Ryte Kretingoje, Tiekėjų gatvėje apdegė lengvasis automobilis ,,Audi 80“, o Vilkaviškio rajono Mažųjų Šelvių kaime dėl elektros instaliacijos gedimo išdegė traktorius ,,Valtra“.

Mažeikiuose, Senkelio gatvėje esančiame garaže popiet užsiliepsnojo lengvasis automobilis BMW. Ugnis išdegino mašinos variklio skyrių, saloną, bagažinę, sudegė padangos.

Šakių rajono policija pranešė, kad Barzdų seniūnijos Viltrakių kaime buvo padegtas lengvasis automobilis ,,VW Passat“. Gaisro metu sudegė visos degios  mašinos detalės. Įvykį tiria policija.

Klaipėdos rajono Kiškėnų kaime pavakary užsidegė autokrautuvas. Išdegė jo variklis ir kabina.

naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilniuje, Vilkpėdės gatvėje užsiliepsnojo lengvasis automobilis ,,Renault Megane“. Per gaisrą išdegė variklio skyrius ir salonas, apsilydė šalia automobilio sukrautos ir polietilenu apvyniotos pakuotės. Įvykis tiriamas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min