Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 3d. 11:34

Praėjusią parą ugnis nuniokojo mažiausiai 13 automobilių ir 2 kombainus

Užsiliepsnojo automobilis
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr / Užsiliepsnojo automobilis

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruoti 28 gaisrai ir 21 kitas gelbėjimo darbas. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti, tačiau ugnis gyventojams padarė nemažų nuostolių. Ypač daug nuniokota autotransporto priemonių.

Apie 11.35 val. Radviliškyje, Bokšto gatvėje, užsidegė automobilis ,,Ford Focus“. Per gaisrą apdegė mašinos salono vidus, o gaisras įsiplieskė dėl elektros instaliacijos gedimų.

Maždaug tuo pačiu metu Vilniuje, K.Donelaičio gatvėje, užsiliepsnojo automobilis ,,Jaguar“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius, apdegė šalia stovėjusio automobilio ,,Audi 100“ galinis ir priekinis sparnas, durelės. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 17.30 val. Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, užsidegė automobilis ,,Peugeot 206“. Ugnis nuniokojo mašinos variklio skyrių.

Apie 18.45 val. Rokiškio rajone, Ažumiškio kaime, užsiliepsnojo automobilis ,,VW Golf“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau skendėjo liepsnose, tad jos išgelbėti nepavyko. Automobilis sudegė nepataisomai.

Apie 19.30 val. Klaipėdoje, Liepų gatvėje, užsidegė automobilis ,,Audi 80“. Per gaisrą išdegė variklio skyriaus degios detalės, apdegė variklio dangtis.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 3 val. Kretingos rajone, Kvecių kaime, užsiliepsnojo mikroautobusas VW LT 28. Gaisro metu mašina sudegė nepataisomai. Apdegė ir šalia stovėję automobiliai ,,Toyota Previa“ bei ,,Mitsubishi Sigma“. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti šalia stovintį medinį ūkinį pastatą.

Tą pačią naktį apie 3.30 val. Kaune, Ašigalio gatvės kieme, kilusio gaisro metu ugnis nuniokojo net 4 automobilius. Per gaisrą sudegė lengvieji automobiliai ,,Opel Zafira“ ir ,,Renault Megane Scenic“. Stipriai apdegė automobiliai ,,Peugeot 207“ ir ,,Mazda 626“, išdužo jų stiklai. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Prasidėjus javapjūtei, pradėjo degti ir kombainai. Apie 17 val. Biržų rajone, Smilgių kaimo laukuose, užsidegė kombainas ,,Claas Mercator“. Gaisro metu apdegė kombaino variklio skyrius, elektros instaliacija, galinė padanga. Išdegė apie 30 arų ražienų laukas.

Apie 19.20 val. Pasvalio rajone, Jurgėnų kaime, užsiliepsnojo kombainas ,,New Holland Klaison“. Per gaisrą apdegė variklio skyrius ir greičio variatoriaus diržas. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min