Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugnis pridarė nemažų nuostolių

Gaisro vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 24 gaisrus ir atliko 17 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 2 autoįvykių metu nukentėjusius žmones bei Biržų rajone iš Apaščios upės ištraukė nuskendusio vyriškio kūną. Gaisruose aukų ir traumų pavyko išvengti, tačiau ugnis padarė nemažų nuostolių.

Apie 10.50 val. Panevėžyje, Žilvičių gatvėje, užsiliepsnojo prie gyvenamojo namo priblokuotas garažas. Per gaisrą apdegė garažo sienos, automobilis ,,Pontiac Trans“, garaže buvusios kėdės bei kitas inventorius. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 13 val. gaisras kilo Vilniuje, Lentvario gatvėje esančioje asfalto gamykloje. Atskubėjus ugniagesiams, gamyklos teritorijoje atvira liepsna degė metalinė filtrų kamera. Gaisro metu visiškai sudegė joje buvę asfalto dulkių valymo medžiaginiai filtrai (apie 400 vnt.). Įvykis tiriamas.

Apie 16.20 val. taip pat Vilniuje, Visorių sodų 2-ojoje gatvėje, užsidegė individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna degė antrame namo aukšte įrengta lodžija. Per gaisrą išdegė dengtas balkonas, apdegė apie 40 kv. m išorinės sienos, sutrūko plastikinis langas, aprūko kambarys. Gesinant gaisrą buvo išardyta dalis namo stogo. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Apie 15 val. Kelmės rajone, Kražiuose, Kapų gatvėje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas, susidedantis iš medinės daržinės, mūrinio tvarto, viralinės ir dviejų medinių priestatų. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė perdengimas, sudegė apie 15 kub. m malkų, 2 tonos šieno, apdegė 6 rulonai šienainio. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 1.25 val. Kaune, Raudondvario plente, užsidegė automobilis „Mitsubishi Colt“. Per gaisrą mašina sudegė nepataisomai. Apdegė ir šalia stovėjusių automobilių „VW Jetta“ ir „VW Beetle“ šonai.

Trys lengvieji automobiliai šiąnakt degė ir Klaipėdoje, Veterinarijos gatvėje. Gaisro metu nepataisomai sudegė automobilis „Opel Tigra“, apdegė automobilio „Honda Civic“ variklio dangtis ir variklio skyriaus degios detalės, aprūko mašinos salonas. Taip pat apdegė automobilio „Nissan Almera“ kairės pusės šonas, variklio degios detalės, variklio dangtis, aprūko salonas. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min