TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą ugnis siaubė gyventojų turtą

Gaisras Radviliškyje
15min.lt skaitytojo Gintauto T. nuotr. / Gaisras Radviliškyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 189 gaisrai, kuriuos užgesino ugniagesiai. Žmonių aukų šiuose gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų namus, ūkinius pastatus ir kitą jų turtą.

Pirmadienį anksti ryte Radviliškyje, Jaramino gatvėje, užsiliepsnojo Č.K. gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, apdegė sienos, išdegė viduje buvę sendaikčiai ir įvairūs namų apyvokos daiktai. Pasak kaimynų, namo šeimininkas mažai rūpinosi namo tvarka, rinko ir nešė įvairius sendaikčius, todėl kambariai buvo užgriozdinti nereikalingais daiktais. Tai ir galėjo sukelti gaisrą. Įvykio aplinkybės dar aiškinamos.

Pirmadienį ryte Jurbarko rajono Baltraitiškių kaime dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė P.K. gyvenamasis namas. Gaisro metu ugnis spėjo nudeginti tik dalį stogo ir buvo užgesinta atskubėjusių ugniagesių.

Kretingos rajono Asteikių kaime pavakary užsidegė R.A. vasaros virtuvė. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinį pastatą jau siaubė atvira liepsna. Gaisro metu lauko virtuvė sudegė, supleškėjo ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, 3 dviračiai, dujinė viryklė ir skalbyklė. Gaisro priežastys aiškinamos.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, gaisras kilo daugiaaukščio namo bute. Per gaisrą apdegė sofa lova, aprūko kambarys, o iš uždūminto buto buvo išneštas 50-metis vyras ir perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Įvykis tiriamas.

Klaipėdoje, Kuncų gatvėje, dėl neatsargaus rūkymo gaisras taip pat kilo daugiabučio namo bute. Gaisro metu sudegė sofa lova, apdegė baldai, nuo karščio išdužo langų stiklai, aprūko visas butas.

Taip pat naktį iš pirmadienio į antradienį Plungės rajono Jurgaičių kaime gaisras kilo B.J. šiuo metu negyvenamoje sodyboje. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, trys mediniai statiniai jau buvo sukritę ir degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė gyvenamasis namas, ūkinis pastatas ir pirtis. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Ugniagesiai praėjusią parą užgesino ir 147 žolės gaisrus. Šiuose gaisruose ugnis išdegino per 400 hektarų laukų ir pievų. 33 žolės gaisrai buvo užgesinti Vilniaus apskrityje, 25 – Kauno, 20 – Klaipėdos apskrityje. Ir kitose šalies vietovėse buvo deginama sausa žolė. Pirmadienį ugniagesiai taip pat užgesino 5 miško gaisrus. Šiemet miškai degė jau 27 kartus, o ugnis išdegino per 25 hektarus miško paklotės. Ugnis vakar buvo įsisukusi ir į durpingą pievą bei ražienas. Iškviesti ugniagesiai užgesino šią ugnį ir neleido jai toliau išplisti. Tad ugniagesių karas laukuose ir pievose su žolės degintojais tęsiamas toliau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statistika

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min