2013-03-06 09:41

Praėjusią parą užregistruoti keli padegimai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 14 gaisrų ir atliko 20 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų antradienio gaisruose buvo išvengta, o gelbėtojai išgelbėjo du žmones.
Įvykio vietoje.
Ugniagesiai / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Antradienį buvo įregistruoti keli padegimai. Naktį Klaipėdoje į  I.Kanto gatvėje esantį daugiabutį namą ugniagesiai važiavo du kartus. Pirmą kartą laiptinėje buvo padegtas senas baldas. Atvykę ugniagesiai užgesino šį baldą ir išnešė jį į lauką, taip pat išvėdino laiptinę. Po pusantros valandos šio namo laiptinėje prie vienų durų buvo padegtas plastikinis gaminys. Šį gaisrą pastebėjo ir užgesino patys namo gyventojai dar iki ugniagesių atvykimo. Įvykis tiriamas.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Antradienį vakare Kaune, Raudondvario plente esančiame daugiabučiame name buvo padegtos vieno buto durys ir kilimėliai prie jų. Apdegė minėtos durys ir kilimėliai, išdegė grindų linoleumas, apdegė rogutės. Čia ugnį irgi pastebėjo namo gyventojai ir patys ją užgesino. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Kauno rajono Gervėnupio kaime, sodų bendrijoje „Sodžius“, kaip įtariama, buvo padegtas automobilis „Dodge Avenger“. Per gaisrą stipriai apdegė mašinos kėbulas, sudegė viduje buvę daiktai.

Dar vienas automobilis ryte degė Šiauliuose, V. Kudirkos ir Vilniaus gatvių sankryžoje. Čia ugnis nuniokojo lengvąjį automobilį „Renault Espace“. Gaisro metu išdegė priekinės dalies degios dalys ir variklio skyrius, išbyrėjo priekinis stiklas.

Nesibaigia gelbėtojų rūpesčiai eižėjančiose Kuršių mariose. Ir vėl daugiausia problemų sukelia nieko nepaisantys poledinės žūklės mėgėjai. Štai popiet buvo gautas pranešimas, kad Kuršių mariose ties Kairių poligonu įlūžo ir skęsta du žvejai. Į įvykio vietą išvyko Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės laivas ant oro pagalvės „Viesulas“  ir į krantą pargabeno ne tik du skendusius žvejus, bet ir dar tris šalia žvejojusius vyrus. Du lediniame vandenyje sušalusius, bet išgelbėtus žvejus medikai išvežė į ligoninę.

Į kitą antradienio įvykį atskubėję su laivu pasieniečiai skęstančio žmogaus nerado, o nurodytoje vietoje tebuvo tik įšalusi vėliavėlė.

O Pagėgių savivaldybėje Plaušvarių kaime gelbėtojai apsemtoje pievoje su aerokateriu taip pat ieškojo nuskendusio žmogaus. Įvykio vietoje buvo rasti tik daiktai. paieška bus tęsiama trečiadienį.

Vilniaus gelbėtojai Lavoriškių kaime iš avarijoje, kurios metu susidūrė 3 vilkikai, sumaitotos mašinos išlaisvino vieną prispaustą vairuotoją.

Molėtų ugniagesiai Žalvarių kaime iš kanalizacijos šulinio ištraukė ten įkritusį arklį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą