Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 31d. 09:43

Praėjusią parą žaibai uždegė mažiausiai aštuonis pastatus

Padangų parduotuvės gaisras
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Ugniagesiai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 55 gaisrus ir atliko 38 gelbėjimo darbus. Gaisruose buvo traumuoti du žmonės.

Antradienį vakare ugniagesiai iš vandens telkinių ištraukė du skenduolius. Tauragės rajone, Žiburių kaime, iš tvenkinio buvo ištrauktas 1964 metais gimusio vyro kūnas, o Marijampolės rajone, Sodų bendrijoje ,,Papartis“, Šešupės upėje – 1945 metais gimusio vyro kūnas.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Antradienį ryte Vilniuje, Parko gatvėje esančiame daugiabutyje degė virtuvė. Gaisro metu aprūko virtuvės lubos ir sienos. Smalkėmis apsinuodijęs 1947 metais gimęs vyras buvo perduotas medikams.

Kita nelaimė įvyko vakare Vilniuje, Justiniškių gatvėje esančioje parduotuvėje. Čia dėl suskystintų dujų nutekėjimo iš 15 litrų baliono įvyko liepsnos pliūpsnis, nuo kurio rankas ir veidą apdegė 1987 metais gimusi mergina. Dėl patirtų sužalojimų ji išvežta į ligoninę. Parduotuvės patalpa nenukentėjo.

Antradienį pirmojoje dienos pusėje ugniagesiai net aštuonis kartus skubėjo gesinti žaibo iškrovos sukeltų gaisrų.

Apie 3 val. buvo gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Vilaičių kaime, trenkus žaibui, atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams pastato stogas jau buvo sudegęs. Gaisro metu sudegė pastate buvę gyvuliai ir daiktai. Ugniagesiams nuo gaisro pavyko apsaugoti šalia esantį gyvenamąjį namą ir du ūkinius pastatus.

Apie 4 val. Telšių rajone, Laukstėnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Viduje buvo rasti du susprogę dujų balionai.

Tuo pačiu metu Šilalės rajone, Bytlaukio kaime, dėl žaibo iškrovos liepsnojo trijų dalių ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo sienos, stogas ir medinis perdengimas. Viduje sudegė šienas, malkos, anglys ir dyzelinas. Ugniagesiai nuo gaisro apsaugojo keturis šalia stovinčius ūkinius pastatus.

Kiek vėliau ugniagesiai skubėjo į Kelmės rajoną, Noreišių kaimą, kur taip pat degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė sienos, sudegė viduje buvusios malkos ir šienas.

Tuo pat metu žaibas toliau siautėjo Kelmės rajone. Mockaičių kaime, Mockaičių gatvėje, dėl jo iškrovos užsiliepsnojo grupės savininkų ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, vandeniu sulietos jame laikomos malkos.

Apie 6 val. Kėdainių rajone, Alksnėnų kaime, degė dviejų dalių ūkinį pastatas. Dėl žaibo iškrovos apdegė ūkinio pastato medinės stogo konstrukcijos.

Apie 7 val. buvo pranešta, kad Pasvalio rajone, Jutiškių kaime, atvira liepsna dega medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu apdegė ir vandeniu buvo sulieti šiaudai ir pašarai. Sudegė ūkio paskirties reikmenys.

O Palangoje, Žibų gatvėje, taip pat dėl žaibo iškrovos užsidegė statomas gyvenamasis namas su mansarda.

Antradienį Vilniaus rajone, Užukenės kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė pastato vidus, apdegė šalia esantis šiltnamis. Iš namo buvo išnešti penki dujų balionai. Nuo gaisro pavyko apsaugoti šalia stovintį medinį pastatą.

Vakare Kaune, Taikos prospekte, UAB ,,Melga“ autoservise, degė po skardiniu stogu esanti apšiltinimo medžiaga ir medinės konstrukcijos. Gaisro metu dalinai išdegė mansarda ir joje buvę daiktai. Nuo gaisro pavyko apsaugoti palėpėje sukrautas padangas ir kitą inventorių. Manoma, kad gaisras kilo dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, pastatų elektros instaliacijos gedimų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min