Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 28d. 11:01

Praėjusią parą žmonės gaisruose nenukentėjo

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje buvo įregistruoti 26 gaisrai ir 11 kitų incidentų, kuriuos likvidavo mūsų ugniagesiai gelbėtojai. Žmonių aukų ketvirtadienio gaisruose buvo išvengta.

Ketvirtadienį po pietų Klaipėdoje, Pilies gatvėje, Baltijos laivų statykloje, užsidegė dažymo kamera. Gaisro židinys buvo šalia ištraukiamosios ventiliacijos, kur išdegė oro įsiurbimo žarnos, elektros kabeliai ir popieriniai oro filtrai. Gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimo.

Dėl šios priežasties vakar kilo ir daugiau gaisrų. Panevėžio rajono Lakštingalų kaime ryte užsidegė ūkinis pastatas. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir pastogėje sukrauti šiaudai.

Taip pat dėl elektros instaliacijos gedimo vakare užsiliepsnojo ūkinis pastatas Utenos rajono Žadavainių kaime. Gaisro metu sudegė pusė pastato ir 4 vištos, nuo ugnies buvo išgelbėtas šalia stovintis kitas didelis ūkinis pastatas.

Elektros instaliacijos gedimai buvo ir kelių transporto priemonių gaisro priežastimi. Švenčionėlių mieste, Liepų gatvėje,  vakar ryte dėl šios priežasties užsidegė lengvasis automobilis VW Passat. Ugnis stipriai išdegino mašinos variklio skyrių.

Po pietų Kaišiadorių rajone, automagistralėje Vilnius – Klaipėda 70-ame kilometre užsiliepsnojo krovininio automobilio Scania 340 izoterminio kėbulo popierinė ir plastikinė pakuotė. Tara apdegė.

Dar vienas sunkvežimis Iveco su priekaba ryte užsidegė Prienų rajone, kelyje Marijampolė – Vilnius. Per gaisrą sudegė Rusijos transporto įmonei priklausantis sunkvežimis, apdegė ir priekaba, kurioje buvo vežami vaikiški dviračiai. Įvykis tiriamas.

Vakare buvo gautas pranešimas, kad Šakių rajono Giedručių kaime, gyvenamojo namo šeimininkas rūsyje padegė lova. Atvykę ugniagesiai uždūmintame rūsyje surado padegtą lovą ir užgesino smilkstantį čiužinį. Neblaivų namo šeimininką išsivežė policijos patruliai. 

Panevėžio rajono Šeškų kaime, sodų bendrijoje ,,Piniava”, vakare užsiliepsnojo sodo namelis. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta dalis stogo, apdegė palėpė ir pastato sienos.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Šiauliuose, Vilniaus gatvėje, gaisras kilo daugiabučiame dviejų aukštų name. Gaisro židinys buvo pirmame aukšte, kur išdegė vonia, apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko kiti kambariai. Kadangi buvo uždūmintos ir kitos patalpos, panaudojus kopėčias, iš antro aukšto buvo evakuoti 3 gyventojai. Abu įvykiai tiriami.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min