Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusią parą žmonės gaisruose nenukentėjo

Kulautuvoje degė Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčia
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kulautuvoje degė Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčia
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruota 19 gaisrų ir 15 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu ugniagesiai išgelbėjo 4 autoįvykių metu nukentėjusius gyventojus. Gaisruose žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Pirmadienį ryte apie 6.40 val. Kauno rajone, Kulautuvoje, Pušyno gatvėje, užsiliepsnojo Šv. Mergelės Marijos vardo medinė bažnytėlė. Laimė, gaisras buvo laiku pastebėtas ir netrukus atskubėję ugniagesiai greitai jį užgesino. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 3 kv. m lauko sienos apdailos ir rąstų. Manoma, kad pastatas buvo padegtas.

Pirmadienį ryte gautas pranešimas, jog sekmadienį apie 23 val. Ukmergėje, Daukanto gatvėje, garažų kooperatyve ,,Vairas“, prie vieno iš garažų pilnai išdegė automobilis ,,Audi 80“, apdegė garažo vartai ir viduje stovėjusio automobilio ,,Ford Mondeo“ galinė dalis. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Įvykis tiriamas.

Apie 15.10 val. gaisras kilo Joniškio rajone, Linkaičių kaime stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas ir šalia jo stovintis automobilis jau degė atvira liepsna. Per gaisrą nudegė medinės namo stogo konstrukcijos, apdegė perdengimas, aprūko gyvenamosios patalpos. Sudegė lengvasis automobilis ,,Audi 80“, nuo kurio liepsnos ir persimetė ant gyvenamojo namo. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Naktį iš pirmadienio į antradienį apie 40 min. po vidurnakčio Vilniaus rajone, Kalvelių kaime, užsiliepsnojo du sublokuoti mediniai ūkiniai pastatai. Atskubėjus ugniagesiams ir pradėjus gesinti gaisrą, maždaug už 100 metrų buvo pastebėtas degantis dar vienas medinis ūkinis pastatas. Per gaisrą sudegė ir buvo išardyti visi trys pastatai su viduje buvusiom malkom, pašarais ir namų apyvokos daiktais. Ugniagesiams pavyko nuo ugnies apsaugoto medinį gyvenamąjį namą.

Tačiau apie 2.40 val. tame pačiame kaime, Vilniaus gatvėje, užsidegė kol kas nenustatyto savininko pastaruoju metu negyvenamas namas. Gaisro metu apdegė apie 15 kv. m sienos. Laimė, namo vidus nenukentėjo. Šių gaisrų aplinkybės dar tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min