Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 30d. 11:11

Praėjusią parą žmonių aukų gaisruose išvengta

Greta įvykio vietos
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Širvintų ugniagesiai ir policija

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad per praėjusią parą šalyje kilo 24 gaisrai. Viename iš jų buvo traumuoti du žmonės.

naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 2.50 val. Trakų rajone, Lentvario miestelyje, Pakalnės gatvės daugiabučiame name užsiliepsnojo trijų kambarių butas. Per gaisrą išdegė kambarys, koridorius ir tamsusis kambarys, aprūko patalpos. Gaisro metu nukentėjo 2 buto gyventojai: iššokusi pro langą 45-erių metų buto savininkė ir 50-metis vyras, kuris apsinuodijo dūmais. Abu nukentėjusieji buvo perduoti medikų globai. Įvykis tiriamas.

Praėjusią naktį apie 3.30 val. Kaune, Taikos prospekte, kaip spėjama, buvo padegtas automobilis Mercedes Benz. Per gaisrą apdegė kairės pusės priekinė ir galinė mašinos dalis. Nuo ugnies nukentėjo ir 3 kiti šalia stovėję automobiliai: Mercedes Benz S320, Jaguar XJ6 ir BMW 760.

Ketvirtadienį ryte apie 5.45 val. gaisras kilo Vilniuje, Kalvarijos sodų 9-oje gatvėje stovėjusiame sodo namelyje. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie 19.35 val. Šiauliuose, Tilžės gatvėje, prie Ginkūnų kapinių, užsidegė lengvasis automobilis Volvo Sport V50. Per gaisrą apdegė mašinos vidus, prietaisų skydelis, durelės, aprūko salonas, nuo karščio suskilo stiklai. Gaisras įsiplieskė dėl automobilio elektros instaliacijos gedimų.

Apie 20.50 val. gaisras kilo Širvintų rajone, Lauriškių kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu supleškėjo namo stogas, išdegė perdengimas, apdegė sienos, sudegė namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Šį savaitgalį daugelis vyks lankyti artimųjų kapus. Kad artėjančios susikaupimo dienos praeitų sklandžiai bei išvengtume tragiškų nelaimių, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena: prieš išvykdami, nepamirškite išjungti iš elektros tinklo elektrinių, šildymo prietaisų, televizoriaus, nepalikite perkaitintos ar besikūrenančios krosnies, patikrinkite ar išjungtos dujos. Taip pat nepalikite be priežiūros vienų mažamečių vaikų.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min