Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 15d. 10:37

Praėjusią parą žmonių aukų per gaisrus išvengta

Didžiulės ugniagesių pajėgos trečiadienio rytą skubėjo gesinti Šilutės turizmo ir paslaugų mokykloje įsiplieskusio gaisro.
„Šilo karčema“ nuotr. / Didžiulės ugniagesių pajėgos trečiadienio rytą skubėjo gesinti Šilutės turizmo ir paslaugų mokykloje įsiplieskusio gaisro.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą darbo ugniagesiams gelbėtojams netrūko. Jiems teko gesinti 24 gaisrus, laimė, žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti. Be to, ugniagesiai atliko 85 kitus gelbėjimo darbus. Net 71 kartą jie vyko šalinti stipraus vėjo išverstų medžių, kurie nutraukė elektros laidus, užtvėrė kelius, apgadino 13 automobilių. Laimė, žmonės nenukentėjo.

Didžiausias gaisras trečiadienį apie 10 val. kilo Šilutėje, Lietuvininkų gatvėje, esančioje profesinėje mokykloje. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas jau degė atvira liepsna. Nors gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos (net 10 gaisrinių automobilių), jį užgesinti pavyko maždaug po poros valandų. Išdegė apie 110 kv.m pastato stogo, vandeniu buvo sulieti žemiau esantys aukštai bei daiktai. Manoma, kad gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Nuostoliai dar tikslinami.

Apie 10.30 val. Akmenės rajone, Kepurlaukių kaime, dėl neatsargaus elgesio su ugnimi užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas, apie 10 kub.m malkų, sudegė prie pastato pristatytame garaže buvę namų apyvokos daiktai.

Dar vienas ūkinis pastatas apie 22 val. užsidegė Panevėžio rajone, Limeikių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Įvykis tiriamas.

Apie 12 val. Mažeikių rajone, Troškučių kaime, sodų bendrijoje „Šaltinėlis“, užsidegė sodo namelis. Apdegė palėpės grindys, dalis kambario sienos ir lubos. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 13 val. gaisras kilo Kaune, Panerių gatvėje, stovinčiame gyvenamajame name. Išdegė medinio namo koridorius, apdegė bei aprūko pirmo ir antro aukštų gyvenamosios patalpos, namų apyvokos daiktai. Gaisras kilo dėl elektros įrangos ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 16.50 val. Klaipėdoje, Šilutės plente esančioje garažų bendrijoje „Stumbras“, užsiliepsnojo garažas. Apdegė namų apyvokos daiktai ir apdailos medžiagos, elektros instaliacija, buvo išneštas dujų balionas. Gaisras įsiplieskė garažo savininkui neatsargiai dirbant su metalo pjaustymo įrenginiu.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min