Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 8d. 09:57

Praėjusios paros gaisrai pridarė nemažų nuostolių

Įvykio vietoje
Jurgitos Andriejauskaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdoje po sprogimo degė sandėlis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 29 gaisrai. Žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti, tačiau gaisrai padarė nemažų nuostolių.

Trečiadienį apie 4.45 val. Kaune, Marvelės gatvėje, užsiliepsnojo VšĮ „Neįgalieji neįgaliesiems“ priklausantis automobilis Audi 100 Avant. Per gaisrą išdegė mašinos salonas ir variklio skyrius.

Dar vienas lengvasis automobilis Pontiac ketvirtadienio naktį, apie 1.35 val., taip pat Kaune užsidegė Technikos gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Išdegė salonas, apdegė kėbulas, išdužo visi stiklai. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Trečiadienį ryte, apie 8.10 val., gaisras kilo Varėnoje, Čiurlionio gatvėje esančios ligoninės echoskopijos kabinete. Atskubėję ugniagesiai, iš gretimo kabineto evakavo 2 žmones. Sudegė šildytuvas, dokumentai, aprūko kabineto sienos ir lubos. Laimė, žmonės ir įranga nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Apie 13 val. Vilniaus rajone, Grigaičių kaime, užsiliepsnojo dviejų aukštų ūkinis pastatas. Sudegė pirmo aukšto garaže pastatytas automobilis Ford Transit, pradegė medinė perdanga, išdegė antro aukšto patalpos, buvo išardyta apie 20 kv.m medinių stogo konstrukcijų. Laimė, pavyko apsaugoti šalia stovinčius gyvenamąjį namą ir kitą ūkinį pastatą. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 12.20 val. gaisras kilo Ignalinos rajone, Rameikių kaime, individualiame gyvenamajame name. Supleškėjo medinio namo stogas, išdegė dalis perdangos, apdegė namo vidus. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Maždaug tuo pačiu metu didelis gaisras kilo Kauno rajone, Babtų kaime stovinčioje gyvulių fermoje. Per gaisrą nudegė apie 600 kv.m stogo, apdegė ir buvo nuardyta apie 800 kv.m jo konstrukcijų, sudegė ir vandeniu buvo sulieta apie 40 tonų šieno, 30 tonų grūdų. Laimė, pavyko išgelbėti 3 kiaules, 30 paršelių, fermoje įrengtą lentpjūvę, traktorių, žemės ūkio reikmenis ir 30 kub.m talpyklą su kuru. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Nuostoliai tikslinami.

Apie 15 val. Klaipėdoje, Minijos gatvėje, užsiliepsnojo apleistas sandėlis. Per gaisrą viduje sprogus balionams, išvirto dalis mūrinės sienos, supleškėjo apie 750 kv.m pastato stogo. Įvykis tiriamas.

Apie 20 val. Pakruojo rajone, Lygumų miestelyje, užsidegė Gluosnių gatvėje stovinti daržinė. Sudegė medinės daržinės konstrukcijos, 5 tonos šieno ir šiaudai. Laimė, pavyko išgelbėti 2 šalia stovinčius namus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min