Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 9d. 11:14

Praėjusios paros gaisruose žmonių aukų išvengta

Ugniagesys ant nudegusio namo stogo
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys ant nudegusio namo stogo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 26 gaisrai ir 14 kitų incidentų, kuriuos likvidavo mūsų ugniagesiai gelbėtojai. Žmonių aukų šiuose gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė žmonių namus ir kitą jų turtą.

Trečiadienį ryte Šalčininkų rajono Purvėnų kaime užsidegė L.L. gyvenamasis namas su mansarda. Per gaisrą apdegė medinės sienos ir lubos, išdegė namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys aiškinamos.

Taip pat trečiadienį ryte Valstybinės įmonės Dubravos eksperimentinės mokomosios miškų urėdijos Dubravos medelyno meistrė A.R.  pranešė, jog rugsėjo 7-osios naktį buvo pastebėtas baigiantis degti medinis statybininkų vagonėlis ant ratų. Ugnis sunaikino šį vagonėlį, o ugniagesiai nebuvo kviesti į šį gaisrą. Įvykis tiriamas.

Trečiadienį po pietų Kaune, Savanorių prospekte gaisras kilo apleistame kino teatre. Gaisro židinys buvo žiūrovų salėje, kur buvo padegtos suverstos šiukšlės. Atvykę ugniagesiai užgesino degančias šiukšles ir iš uždūmintų patalpų išvedė du vyrus. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Skuodo rajono Mažųjų Rūšupių vienkiemyje vakare užsidegė V.J. ūkinis pastatas. Gaisro židinys buvo mediniame priestate, kur išdegė patalpa ir apdegė pieno šaldytuvo kompresorius.

Trečiadienį vakare Kaune, Partizanų gatvėje buvo padegti du lengvieji automobiliai Alfa Romeo ir Fiat Bravo. Per gaisrą pirmasis automobilis sudegė nepataisomai, o antrąjį ugnis smarkiai nusiaubė. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Gargžduose, Ganyklos gatvėje, užsidegė UAB ,,Euro grupė” medžio apdirbimo įmonės arkinis sandėlis, kuriame buvo įrengta medienos džiovykla ir sukrauta mediena. Per gaisrą išdegė džiovykla, sudegė viduje buvusi mediena, nuo karščio sulinko ir įgriuvo metalinės sandėlio arkų konstrukcijos ir stogas. Gaisro priežastys tiriamos.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min