Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 14, 11:21

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo du žmonės

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 26 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau du gyventojai buvo traumuoti. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 18 kitų gelbėjimo darbų bei išgelbėjo du nukentėjusius piliečius.
Įvykio vietoje
Gaisro vietoje / Mato Draugelio nuotr.
Temos: 1 Statistika

Apie 13.10 val. ugniagesiai gavo pranešimą, jog Kėdainių rajone, Petkūnų kaime, šalia gyvenamojo namo įrengtame rūsyje sprogo dujų balionas ir yra nukentėjęs žmogus. Kilusio gaisro metu rūsyje apdegė dvi medinės dėžės, o kaktą apdegusią 73-ejų metų moterį medikai išvežė į ligoninę. Įvykis tiriamas.

Apie 15 val. gaisras kilo Kaune, Verkių gatvės daugiabučio namo bute. Čia degusį lovos čiužinį dar iki ugniagesių atvykimo užgesino kaimynai, o apsinuodijęs smalkėmis 43-ejų metų buto gyventojas buvo nuvežtas į ligoninę. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Didelis gaisras praėjusią naktį apie 2.20 val. kilo Trakų rajone, Lentvaryje, Mėnulio gatvėje, AB ,,Santatex” gamybiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, 2 metaliniai sublokuoti angarai su produkcija ir įranga jau degė atvira liepsna. Buvo kilęs pavojus ir šalia stovinčiam dviejų aukštų administraciniam pastatui. Nors gaisrą iki pat ryto gesino gausios ugniagesių pajėgos (net 10 gaisrinių automobilių), tačiau ugnis bendrovei padarė didelių nuostolių. Per gaisrą išdegė dviejų metalinių angarų vidus, apdegė staklės, siūlai, sudegė prie pastato priblokuota katilinė. Administracinį pastatą ugniagesiams nuo ugnies pavyko apsaugoti. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 10.55 val. gaisras kilo Kaune, Puodžių gatvės gyvenamajame name. Gaisro metu palėpėje apdegė medinis perdengimas, medinė siena ir elektros laidai. Vandeniu buvo sulietos ir pirmo aukšto patalpos. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 15.35 val. gyvenamasis namas užsiliepsnojo Pasvalio rajone, Molynės kaime. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas ir jo vidus jau degė atvira liepsna. Per gaisrą apdegė namo vidus, pradegė perdengimas, nudegė ir buvo nuardytos medinės stogo konstrukcijos.

Dar vienas gyvenamasis namas Pasvalio rajone, Kurkliškių kaime, užsidegė šiąnakt po vidurnakčio. Gaisro metu nudegė medinio namo stogas, įgriuvo perdengimas, apdegė vidus bei čia buvęs turtas. Užgesinę gaisrą, ugniagesiai iki paryčių dar perkasinėjo gaisravietę, kadangi 89-erių metų namo savininkė nežinojo, kur yra jos sūnus. Perkasę visą gaisravietę, ugniagesiai nieko nerado.

Gyvenamasis namas šiąnakt užsiliepsnojo ir Tauragės rajone, Dapkiškių kaime. Per gaisrą supleškėjo medinio pastato stogas, sudegė namų apyvokos daiktai. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min