Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 1d. 10:51

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo du žmonės

Įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad paskutinę kalendorinės žiemos dieną, Lietuvoje kilo 35 gaisrai, kuriuose buvo traumuoti du žmonės. Ugniagesiai dar atliko 9 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo keturis piliečius.

Pirmadienį vakare Raseiniuose, Vilniaus gatvėje, gaisras kilo elektroninių  prietaisų remonto dirbtuvėse, kurios yra įrengtos mūriniame dviejų aukštų pastate. Atvykę ugniagesiai su kvėpavimo apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas patalpas ir į lauką išvedė 67 metų dirbtuvių savininką bei perdavė jį iškviestiems medikams. Iš pastato antrojo aukšto su ištraukiamų kopėčių pagalba buvo evakuotas vienas namo gyventojas. Gaisro metu išdegė remonto dirbtuvių patalpos. Gaisras kilo dėl elektros prietaisų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Dar vienas žmogus nukentėjo per gaisrą, kuris vėlai vakare kilo Šakiuose, Žaliojoje gatvėje. Čia dėl neatsargaus rūkymo užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė sofa lova ir ant jos buvusi patalynė, aprūko kambarys. Iškviesti ugniagesiai su kvėpavimo apsaugos priemonėmis įėjo į uždūmintas patalpas ir į lauką išnešė 60-metį vyrą bei perdavė jį greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

O Kaune, Pyvesos gatvėje vakare kilusiame gaisre iš degančio gyvenamojo namo jo gyventojai gelbėjosi patys dar iki ugniagesių atvykimo. Per gaisrą išdegė vieno aukšto namo priestate įrengta virtuvė, katilinė, vonia ir koridorius, aprūko keli kambariai. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Vilniuje, Pelesos gatvėje, vakare gaisras kilo dviejų aukštų dideliame gelžbetoniniame pastate, kuriame įsikūrusios įvairios firmos. Per gaisrą pirmame aukšte išdegė vienos bendrovės buitinės ir tarnybinės patalpos, o antrame aukšte įrengtoje saugojimo aikštelėje sudegė lengvasis automobilis VW Passsat. Ugniagesiai uždūmintose patalpose surado ir į lauką išvedė automobilių saugojimo aikštelės sargą ir jo šunį. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Keli gaisrai pirmadienį kilo dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Štai ryte Alytuje, Rūtų gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje užsidegė skalbimo mašina. Laimė, per gaisrą sudegė tik minėtoji skalbyklė, aprūko rūsio patalpa, ir toliau ugnis neišsiplėtė.

Dėl elektros instaliacijos gedimo Alytuje, Pramonės gatvėje, užsiliepsnojo vilkikas Volvo. Gaisro metu išsilydė mašinos elektros valdymo blokas, aprūko vairuotojo kabina. O Kelmės rajono Pašiaušės kaime užsidegė mokyklinis autobusas Mercedes Benz. Per gaisrą apdegė tik medžiaga, skirta variklio apšiltinimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:19
01:04
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min