Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 25d. 11:01

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo du žmonės

Įvykio vietoje
Donato Večerskio nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 35 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau 2 gyventojai buvo traumuoti.

Praėjusią naktį apie 3.45 val. Raseinių rajone, Nemakščių miestelyje, Laisvės gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Nors gaisrą gesino net 5 gaisriniai automobiliai, pastato išgelbėti nepavyko. Per gaisrą sudegė ir priestatas, namų apyvokos daiktai, o gesindamas gaisrą ranką susipjaustė ir apsvilo plaukus 56-erių metų vyras. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį maždaug 30 min. po vidurnakčio Vilniuje, Birželio 23-iosios gatvės daugiabučio namo bute, pridegė maistas, o dūmais apsinuodijusį bute buvusį neįgalų vyrą greitoji išvežė į ligoninę.

Antradienį ryte apie 8.15 val. Kaišiadorių rajone, automagistralės Vilnius – Klaipėda 72-ajame kilometre, užsidegė vilkiko „Iveco“ puspriekabės galinis ratas. Gaisro metu vienas ratas sudegė, kitas apdegė. Laimė, vilkikas ir krovinys per gaisrą nenukentėjo.

Panašus gaisras apie 11.50 val. kilo Kupiškyje, Panevėžio gatvėje, kurio metu apdegė UAB ,,Nodora“ priklausančio sunkvežimio DAF puspriekabės padangos.

Apie 17.15 val. Šilutės rajone, Vainuto miestelyje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis tvartas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu sudegė pastatas, apie 5 tonos šieno, dar 15 tonų buvo sulieta vandeniu, sudegė apie 5 kub. m malkų, dar apie 30 kub. m apdegė. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 20.40 val. Telšių rajone, Sviraičių kaime, užsidegė rąstais pakrautas miškovežis. Gaisro metu išdegė traktoriaus kabina ir variklio skyrius. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį apie 2.50 val. gaisras kilo Kelmės rajone, Butkiškės kaime, individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, namo rūsyje įrengtoje katilinėje degė šiukšlės, rūsys buvo stipriai uždūmintas. Per gaisrą aprūko rūsio sienos ir lubos, o viduje buvo rastas dūmuose užtroškęs katinas. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar apliko 17 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 2 autoįvykių metu nukentėjusius žmones ir ištraukė 2 skenduolius.

Antradienį vakare Šiaulių rajone, Čiuinelių kaimo tvenkinyje, ugniagesių narai už maždaug 12 metrų nuo kranto surado ir iš 3 metrų gylio ištraukė nuskendusio vyro kūną.

Tą patį vakarą Kauno ugniagesiai gelbėtojai iš Nemuno upės 0,5 metro gylio, už 20 metrų nuo kranto, ištraukė kol kas nenustatytos tapatybės vyriškos lyties skenduolį ir perdavė jį policijos pareigūnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min