Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 17d. 10:51

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo keturi žmonės

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje kilo 27 gaisrai, kuriuose buvo traumuoti 4 gyventojai. Ugniagesiai dar atliko 10 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo 2 piliečius.

Trečiadienį ryte Širvintų rajono Juodiškių kaime užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą,  medinis vieno aukšto pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu veidą ir galvą apdegė 50-metis vyras, kurį iškviesti medikai išvežė į ligoninę. Ugnis nudegino namo stogą, apdegė sienos, išdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Pirminiais duomenimis gaisrą sukėlė neatsargus namo gyventojų rūkymas.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Vilniuje, Kelmijos sodų 7-ojoje gatvėje popiet užsidegė mūrinis vieno aukšto sodo namas su mansarda. Dar iki ugniagesių atvykimo gyventojai iš uždūminto pastato išvedė 69 metų vyrą, kuris dėl rankų bei veido nudegimų buvo nuvežtas į ligoninę. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė vidus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Zarasų rajono Brogiškių kaime pavakary gaisras kilo daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai iš uždūminto buto išnešė smalkėmis apsinuodijusią buto šeimininkę ir perdavė ją greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Gaisro metu išdegė grindys, apdegė durys, aprūko sienos ir lubos. Šis gaisras kilo dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Dar vienas žmogus nukentėjo per gaisrą, kilusį vakare Kauno rajono, Garliavos gyvenvietėje, Liepų gatvėje. Čia gaisras kilo irgi daugiabučio namo bute. Per gaisrą išdegė kambaryje sukrauti rūbai, aprūko buto sienos ir lubos. Iš uždūminto kambario buvo išneštas dūmais apsinuodijęs 35 metų vyras ir perduotas atvykusiems medikams. Gaisro priežastys tikslinamos.

Du gaisrai naktį iš trečiqdienio į ketvirtadienį kilo Elektrėnuose, Rungos gatvėje esančiame 5 aukštų bendrabutyje. Per pirmąjį gaisrą, kilusį maždaug vidurnaktį trečiame pastato aukšte bendro naudojimo poilsio kambaryje sudegė 3 vaikų vežimėliai, aprūko patalpa ir dalis koridoriaus. Ugnis buvo užgesinta dar iki ugniagesių atvykimo.

Antro pranešimo apie gaisrą šiame pastate buvo sulaukta apie 1.41 val. Šįkart trečiame aukšte atvira liepsna degė dviejose vietose: bendro naudojimo poilsio kambaryje ir koridoriaus gale įrengtoje prausykloje. Per gaisrą stipriai išdegė poilsio kambarys, aprūko prausykla. Iš trečiojo, ketvirtojo ir penktojo aukštų buvo evakuota 70 gyventojų. 23 žmonės, tarp kurių buvo viena nėščia moteris ir viena moteris su naujagimiu, ir dar 10 vaikų buvo išvežti į ligoninę apžiūrai. 21 evakuotas asmuo buvo apgyvendintas Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo komandos patalpose. Ryte apgyvendinti bendrabučio gyventojai sugrįžo į savo butus. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min