TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose nukentėjo vienas žmogus

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 21 gaisrą ir atliko 18 kitų gelbėjimo darbų. Viename gaisre buvo traumuotas žmogus.

Šis gaisras trečiadienį vakare prieš pat vidurnaktį kilo Vilniuje, Pakalnės gatvėje esančiame bute. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, dviejų aukštų pastate degė butas atvira liepsna. Per gaisrą išdegė virtuvė, iš buto buvo išneštas dujų balionas ir bakelis su benzinu. Kadangi pastato patalpos buvo uždūmintos, iš gretimų butų buvo evakuota 12 žmonių, o vienam namo gyventojui, 69 metų vyrui, prisikvėpavusiam dūmų, prireikė medikų pagalbos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Ugnis trečiadienį siautėjo ir kituose gyventojų būstuose. Štai anksti ryte Joniškio rajono Jaučiūnų kaime užsidegė A.Š. gyvenamasis namas. Per gaisrą kambaryje sudegė rūbų spinta, apdegė molinio namo sienos bei lubos, aprūko visos patalpos. Gaisro aplinkybės taip pat tikslinamos.

Ukmergėje, Kranto gatvėje, ryte gaisras kilo D.Š. name. Gaisro židinys buvo prie dūmtraukio, kur užsidegė medinis perdengimas ir siena. Gaisro metu išdegė perdengimas ir medinės dailylentės, vandeniu buvo užlietas pirmas aukštas.

Trečiadienį popiet Klaipėdoje, Sulupės gatvėje, gaisras kilo daugiabučiame name. Čia gaisro židinys buvo bendro naudojimo koridoriuje, kur sudegė medinė dėžė ir medinė pertvara, apdegė lubos, sienos bei laiptinės durys, apsilydė elektros laidai. Įvykis tiriamas.

Dėl elektros instaliacijos gedimo vakar vakare užsidegė sudėtinis ūkinis pastatas Joniškio rajono Jankūnų kaime. Gaisro metu išdegė sandėliukas ir lauko virtuvė bei juose buvę namų apyvokos daiktai.

Ugnis trečiadienį nuniokojo ir daugiau ūkinių pastatų. Marijampolės rajono Kantališkių kaime pavakary sudegė medinis garažas, o vėlai vakare Šiauliuose, Bačiūnų gatvėje liepsnos sunaikino malkinę ir viduje buvusias malkas bei namų apyvokos daiktus, apdegė šalia stovintis sodo namelis. Abu įvykiai tiriami

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune, Šiaurės prospekte, užsiliepsnojo UAB ,,Vox Optima” prekybos kioskas. Per gaisrą išdegė kiosko vidus ir ten buvusi įranga, apdegė išorinės sienos. Ir šio gaisro priežastys nustatinėjamos.

Trečiadienį Pasvalio rajono Aukštikalnio kaime eidamas per užšalusią Mūšos upę įlūžo žmogus. Atvykę gelbėtojai įvykio vietoje rado tik žmogaus kepurę ir pirštinę. Gelbėtojai  kobiniu apieškojo upe, iškviesti narai taip pat išnaršė apie 300 metrų upės dugną, tačiau nuskendusio žmogaus nerado. Paieškos darbai nutraukti dėl didelės upės srovės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min