Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje įregistruoti 24 gaisrai ir 17 kitų gelbėjimo darbų, kuriuos atliko ugniagesiai gelbėtojai. Laimė, žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti.

Ketvirtadienį ryte iš policijos buvo gautas pranešimas, jog Biržų rajone, Skultiškių kaimo žvyro karjere, sudegė ekskavatorius EO 4111, priklausantis UAB ,,Biržų ranga”. Per gaisrą išdegė ekskavatoriaus kabina, valdymo įrenginiai, laidai, išdužo stiklai, apdegė išorinė priekinė dalis. Manoma, kad ekskavatorius buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Apie 11.35 val. Kelmės rajone, Duburių kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas, susidedantis iš malkinės, dviejų daržinių ir tvarto. Gaisro metu sudegė apie 8 tonos šieno ir 3 tonos šiaudų, abi medinės daržinės ir malkinė. Po gaisro liko tik mūrinio tvarto sienos ir perdengimas. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų, o jo nuostoliai tikslinami.

Apie 16.30 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Baboniškių viensėdyje stovėjusioje malkinėje. Per gaisrą sudegė medinė malkinė, apie 12 kub. m joje sukrautų malkų ir sendaikčiai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 20.50 val. Utenos rajone, Inkartų kaime, užsidegė kaimo turizmo pastatas. Gaisro metu sudegė dalis stogo dangos, apdegė mansardinio aukšto patalpos. Gaisras kilo ortakio viduje užsidegus susikaupusioms dulkėms.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį po vidurnakčio Panevėžyje, Žemaičių gatvės kieme, kaip spėjama, buvo padegtas automobilis Audi 80. Per gaisrą apdegė priekinis mašinos sparnas, variklio dangtis, sudegė padanga. Įvykis tiriamas.

Tą pačią naktį apie 1.10 val. Kėdainių rajone, Dotnuvoje, Tilto gatvėje, užsiliepsnojo automobilis Opel Vivaro. Gaisro metu mašina stipriai apdegė. Laimė, nuo ugnies pavyko apsaugoti šalia stovintį ūkinį pastatą. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Artėja ilgasis savaitgalis, kai daugelis Lietuvos žmonių vyks lankyti artimųjų kapų, uždegs ant jų žvakutes. Kad artėjančios rimties ir susikaupimo dienos praeitų sklandžiai, būtų išvengta gaisrų bei kitų tragiškų nelaimių, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena: prieš išvykdami iš namų, nepamirškite išjungti iš elektros tinklo elektrinių bei šildymo prietaisų, televizoriaus, nepalikite perkaitintos ar besikūrenančios krosnies, patikrinkite, ar išjungtos dujos.

Taip pat nepalikite be priežiūros vienų mažamečių vaikų. Be to, daugelio gaisrų padariniai būna ypač skaudūs dėl pavėluoto ugniagesių gelbėtojų iškvietimo, todėl, pastebėję gaisrą, nedelsdami kvieskite ugniagesius bendruoju pagalbos telefonu 112.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min