Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 4d. 11:43

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gaisras
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 20 gaisrų. Laimė, žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai dar atliko 27 kitus gelbėjimo darbus. Daugiausiai teko ištraukti iš pusnių užklimpusius automobilius bei nuo visuomeninių pastatų, lopšelių-darželių stogų nudaužyti pavojingai kabančius varveklius bei nuvalyti sniegą. Be to, nuo gausaus sniego vakar įlūžo dar dviejų pastatų stogai. Laimė, žmonės nenukentėjo.

Apie 10.30 val. Kauno rajone, Padainupio kaime, nuo susikaupusio sniego įlūžo tvarto centrinis perdengimo balkis, kuris bet kurią akimirką galėjo visai sulūžti. Tad buvo kilęs pavojus gyvuliams ir žmonėms. Atskubėję ugniagesiai, balkį parėmė medine konstrukcija ir nuvalė nuo sniego pusę pastato stogo.

Apie 13.55 val. Pasvalio rajone, Baluškių kaime, įgriuvo dalis ūkinio pastato stogo. Tuo metu tvarte buvo 14 galvijų ir 30 kiaulių. Tačiau gyvulių savininkui atsisakius juos evakuoti, gelbėjimo darbai nebuvo atliekami. Tad ugniagesiai dar kartą prašo gyventojų, nelaukiant nelaimės, nusivalyti nuo stogų susikaupusį sniegą bei nusidaužyti varveklius.

Apie 15 val. Šalčininkų rajone, Didžiųjų Baušių kaime, užsiliepsnojo UAB ,,Dujotra” dujų balionų pildymo punkto priestatas ir viduje stovėjęs bendrovės darbuotojui priklausantis automobilis VW Golf. Gaisro metu apdegė priestato stogas ir sienos bei automobilis. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 21 val. Lazdijų rajone, Kalvelių kaime, prie degalinės ,,Melkesta”, ant kelio Veisiejai – Lazdijai, užsidegė automobilis Audi 100. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius, apdegė salonas. Gaisras įsiplieskė dėl automobilio kuro tiekimo sistemos gedimų.

Dar vienas automobilis naktį iš pirmadienio į antradienį apie 1.20 val. užsiliepsnojo Ukmergėje, Gedimino gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, lengvasis automobilis Renault Scenic jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu mašina sudegė nepataisomai, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Apie 23.30 val. nemažas gaisras kilo Marijampolės savivaldybėje, Daugirdų kaime stovinčioje gyvulių fermoje. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, jo stogas buvo įgriuvęs. Per gaisrą sudegė stogas, liepsnose ir dūmuose žuvo 4 arkliai, kumeliukas ir 3 ožkos. Manoma, kad pastatas buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:00
00:46
00:54

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min