TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo

 Nelaimės vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Gaisras Kulautuvos bažnyčioje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 12 gaisrų ir atliko 18 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų trečiadienio gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyvenamuosius namus ir kitus pastatus.

Trečiadienį vakare Lazdijų rajono Teizų kaime užsidegė individualus vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta dalis lubų. Ugnis buvo pastebėta ir greitai užgesinta. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vilniuje, Pylimo gatvėje, popiet gaisras kilo UAB ,,Biogami“ administraciniame pastate. Gaisro židinys buvo pastato rūsyje, kur užsidegė ventiliacijos šachtos. Neišsiplėtusi ugnis buvo užgesinta parankinėmis priemonėmis.

Vakare Vilniuje, Dūkštų gatvėje, užsidegė apleistas mūrinis pastatas. Išviesti ugniagesiai užgesino pastato viduje padegtas statybines atliekas ir supiltas šiukšles.

Dar vienas apleistas pastatas vakare degė Kaune, Seinų gatvėje. Per gaisrą apdegė griaunamo rąstinio pastato sienos, lubos ir grindys. Gaisro priežastys tikslinamos.

Ankstų ketvirtadienio rytą  Kauno rajone, Kulautuvos miestelyje užsiliepsnojo vietos medinė bažnyčia. Į gaisro vietą buvo nusiųstos gausios ugniagesių pajėgos su 8 automobiliais. Kai pirmieji gelbėtojai atvyko į gaisro vietą, pastatas jau degė atvira ugnimi. Gaisro metu išdegė bažnyčios vidus, nudegė dalis stogo ir bokšto, sudegė vienas jos kampas. Rugsėjo 23 d. rytą ši Kulautuvos bažnyčia jau buvo padegta. Tąkart gaisras buvo greitai pastebėtas ir užgesintas, todėl didelių nuostolių nepadarė: išdegė tik keli kvadratiniai metrai bažnyčios sienos. Manoma, kad bažnyčia abu kartus bandyta padegti tyčia. Pradėtas tyrimas. Beje, šių metų gegužės 14-ąją kaip spėjama, buvo padegta netoliese esanti Paštuvos kaimo bažnyčia. Tada ugnis sunaikino šį medinį pastatą. Šio gaisro aplinkybės irgi tiriamos.

Trečiadienį apie 15 val. Vilniuje, Savanorių prospekte, susidūrė benzinvežis MAN ir vilkikas DAF. Per avariją buvo prakirsta cisterna, iš kurios ištekėjo apie 5,5 tonos dyzelinio kuro, kuris per lietaus kanalizaciją pateko į Neries upę. Gelbėtojai išsiliejimo vietą padengė putomis, lietaus nuotekų šulinius uždengė smėliu ir polietilenine plėvele, sorbuojančiais bonais atitvėrė 3 kanalizacijos kolektorius, sorbentu ir naftos teršalų skaidymo skysčiu FW surinko kuro likučius. UAB "Biocentras" ir UAB "Vilniaus vandenys" darbuotojai cisternomis išvežė apie  30 tonų užteršto vandens. O kad galima būtų surinkti į Neries upę nutekėjusius naftos produktus, Vievio seniūnijoje ties Panerių kaimu buvo pastatyti atitvarai ir sorbuojantys bonai. Šioje vietoje ir toliau dirba Vilniaus, Elektrėnų bei Vievio ugniagesiai, kurie renka plaukiančius teršalus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min