Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo

Gaisras aludėje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 16 gesintų gaisrų ir 17 atliktų kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų ketvirtadienio gaisruose buvo išvengta.

Ketvirtadienį ryte Raseinių rajono Kalnųjų kaime dėl elektros instaliacijos gedimo užsidegė gyvenamasis namas. Gaisro židinys buvo palėpėje, kur apsmilko elektros izoliacija ir apdegė spaliai.

Kitas gyvenamasis namas popiet užsidegė Kaune, Tvirtovės alėjoje. Čia dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė rūsyje įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta dalis pirties apdailos, o iš uždūminto namo buvo išvestos dvi senolės.

Dar vienas gyvenamasis namas degė naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Vilniuje, Gurių Sodų gatvėje. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, gaisras dviejų aukštų name jau buvo užgesintas. Per gaisrą išdegė dalis plastikinių dailylenčių, aprūko mūrinė siena. Įvykis tiriamas.

Tą pačią naktį Klaipėdoje, Kuncų gatvėje gaisras kilo daugiabučiame name. Čia per gaisrą apdegė dviejų butų bendro naudojimo durys. Įvykis irgi tiriamas.

Skuodo rajono Ylakių miestelyje ryte dėl automobilio elektros instaliacijos gedimo užsiliepsnojo rajono savivaldybės administracijos mikroautobusas ,,VW Caravelle“. Gaisro metu išdegė mikroautobuso variklio skyriaus degios detalės ir salonas.

Pavakary Radviliškio rajono Apušrotų kaime dėl neatsargaus elgesio su ugnimi užsidegė šiuo metu nenaudojamas ūkinis pastatas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, sudegė medinė pastato dalis.

Dar vienas ūkinis pastatas vakare degė Druskininkų savivaldybės Savanorių kaime. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, pastatas jau degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino medinį statinį, sudegė ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys tikslinamos.

Lazdijų rajono Veisiejų miestelio ugniagesiai ryte gavę pranešimą apie skęstantį žmogų Ančios ežere skubiai atvyko prie šio vandens telkinio. Čia maždaug 20 metrų atstumu nuo kranto vandenyje už apvirtusios valties krašto laikėsi žmogus ir šaukėsi pagalbos. Ugniagesiai nusiyrė iki skęstančiojo ir į krantą parplukdė 61 metų žveją, Veisiejų miestelio gyventoją, kurio valtį netikėtai apvertė stiprus vėjo gūsis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min