Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 10:25

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 21 gaisrą ir atliko 8 gelbėjimo darbus.
Fermos gaisras Ėriškiuose
Gaisro vietoje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Pirmadienį vakare buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, nuo M.K.Čiurlionio tilto į Nemuno upę nušoko 1962 metais gimęs vyras. Narai, valtimi plaukdami prieš srovę, jį rado Nemuno upės viduryje. Vyras buvo įkeltas į valtį ir pradėtas gaivinti, tačiau jo išgelbėti nepavyko, medikai konstatavo jo mirtį.

Apie 16 val. Mažeikiuose, Naftininkų gatvėje, daugiabučio namo buto virtuvėje, degė skalbimo mašina. Gaisro metu apdegė spintelė, išsilydė skalbimo mašinos dalys, aprūko siena.

Antradienio rytą Vilniuje, Sakalaičių Sodų 7-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė visiškai. Apdegė šalia stovinti malkinė, nuo karščio sutrūko kaimyninio namo langai.

Pirmadienį Ukmergėje, Antakalnio gatvėje, parduotuvės ,,Maxima“ lietvamzdyje, degė popieriai. Gaisro metu apdegė lietvamzdis ir dalis sienos apšiltinimo medžiagos.

Vidurnaktį ugniagesiai skubėjo į Kalvarijos savivaldybę, Gulbiniškių kaimą, sodų bendriją ,,Gulbinas“, kur dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, pastatų elektros instaliacijos gedimų užsidegė malkinė. Ugniagesiams nuo gaisro pavyko apsaugoti du pastatus ir 10 m3 malkų. Įvykis tiriamas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min