Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusios paros gaisruose žmonės nenukentėjo, tačiau ugnis tarsi persekiojo transportą

Apdegęs automobilis
vilkmerge.lt nuotr. / Apdegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino praėjusios paros rezultatus. Daugybė karščiausių incidentų buvo susiję su transporto priemonėmis.

Praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 31 gaisrą ir atliko 12 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik niokojo piliečių pastatus ir kitą jų turtą, pažymima PAGD atstovų ketvirtadienį išplatintame pranešime.

Praėjusią ketvirtadienio naktį Pasvalio rajono Ustukių kaime užsidegė didelis sudėtinis ūkinis pastatas su priestatu. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastato stogas ir jo konstrukcijos jau buvo apdegusios. Gaisro metu nudegė visas stogas, sudegė daržinė, apdegė malkinė, tvartas ir dirbtuvės, perkasti ir vandeniu supilti daržinėje buvę šiaudai bei šienas, iš garažo buvo išstumtas apdegęs lengvasis automobilis „Audi A4“. Nuo ugnies buvo apsaugoti dar du šalia stovintys ūkiniai pastatai ir gyvenamasis namas. O gaisro priežastys nustatinėjamos.

Ūkinis pastatas trečiadienį popiet užsidegė ir Prienų rajono Kalvių kaime. Čia ugnis sunaikino medinį sandėliuką ir jame sudėtus bičių priežiūros įrankius. Gaisro aplinkybės taip pat aiškinamos.

Vakar vakare Klaipėdos rajono Saulažolių kaime gaisras kilo automobilių remonto dirbtuvėse, kurios yra įrengtos buvusioje žemės ūkio bendrovės fermoje. Gaisro židinys buvo automobilių dažymo kameroje, kur užsiliepsnojo ištraukiama ventiliacijos šachta. Per gaisrą apdegė ir buvo nuardyta minėtoji šachta. Gaisro priežastys tikslinamos.

Trečiadienį ryte buvo gautas pranešimas, kad naktį Vilniaus rajono Sviliškių kaime sudegė medinis vieno aukšto gyvenamasis namas. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti, o įvykis tiriamas.

Vakar vėlai vakare Rokiškyje, Taikos gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, sudegė baldai ir 3 buitiniai dujų balionai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.Ugniagesiams teko vaduoti vairuotoją iš automobilio, kuriam nuvažiavus nuo kelio užsiblokavo durelių užraktas.

Ugnis praėjusią parą nuniokojo 4 automobilius. Apie vidurdienį Klaipėdoje, Liepų gatvėje, užsidegė 5 ardomi automobiliai. Gaisro metu visos degiosios automobilių detalės užsidegė, taip pat sudegė šalia esančio pastato vartai, aprūko pastato siena.

Biržuose, Saločių gatvėje, vakar popiet ūkiniame pastate užsidegė krovininis automobilis „Iveco“. Per gaisrą sudegė sunkvežimio kabina, išdegė variklio skyrius.

Šiaulių rajono Alksnyniškės kaime vakar vakare užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Hyundai Santa“. Gaisro metu sudegė variklio degiosios medžiagos, apdegė variklio dangtis ir priekinė padanga. Visų šių gaisrų priežastys dar tikslinamos.

Vilniaus gelbėtojai vakar Galvės gatvėje gelbėjo automobilio „Chrysler Voyager“ vairuotoją, kuris, mašinai nuvažiavus į griovį ir užsiblokavus durelėms, negalėjo išlipti iš salono.

Kaip ketvirtadienį jau rašė 15min.lt, šis nelaimėlis, pasirodo, buvo aukštas sostinės policijos pareigūnas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min