Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 26d. 10:27

Praėjusios paros gaisruose žmonių aukų išvengta

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašytas 41 gaisras ir 13 kitų incidentų, kuriuos likvidavo ugniagesiai. Trečiadienio gaisruose žmonių aukų buvo išvengta, o viename gaisre buvo išgelbėti 2 piliečiai.

Šis gaisras trečiadienį vidurdienį kilo Telšiuose, Žalgirio gatvėje, kur užsidegė UAB ,,Kamesta“ autokeltuvas. Tuo metu autokeltuvo bokštelyje, iškeltame maždaug į 12 metrų aukštį, buvo darbininkai. Atskubėję ugniagesiai nukėlė du žmones ir užgesino ugnį, kuri išdegino variklio skyrių, kabiną bei elektros laidus. Įvykis tiriamas.

Dar vienas automobilis trečiadienį ryte degė Vilniuje, Gulbinėlių gatvėje. Per gaisrą automobilis ,,Renault Espace“ sudegė nepataisomai. Gaisro priežastys tikslinamos.

Trečiadienį ryte Vilniuje, Juodšilių kaime, gaisras kilo vieno aukšto name. Gaisro židinys buvo name įrengtoje pirtyje, kur išdegė priepirtis, apdegė pastato stogas. Gaisro priežastis aiškinama.

Po pietų Kaune, Partizanų gatvėje, gaisras kilo daugiabučiame name. Per gaisrą laiptinėje išdegė linoleumas, apdegė priebučio medinės durys, aprūko laiptinės aikštelė. Įtariama, kad gaisras buvo sukeltas tyčia. Įvykis tiriamas.

Klaipėdoje, Raseinių gatvėje, vakar vakare užsidegė daugiabučio namo butas. Per gaisrą išdegė lova, išsilydė elektros šildytuvas, aprūko antro aukšto patalpos. Gaisro priežastys tikslinamos.

Kupiškio rajono Miškonių kaime trečiadienį vakare buvo pastebėtas degantis medžiotojų namelis. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogo konstrukcijos, perdanga ir šoninės sienos. Įvykis tiriamas.

Trečiadienį vėlai vakare Palangoje, Klaipėdos plente, užsidegė vieno aukšto su mansarda žirgyno pastatas. Gaisro metu nudegė mansarda ir joje įrengti poilsio kambariai, išdegė mediniai perdengimai tarp pirmo aukšto ir mansardos bei priblokuoto pastato stogas. Nuo ugnies buvo apsaugotas šalia esantis gyvenamasis namas ir priblokuotas mūrinis žirgyno pastatas su žirgais. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min