Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 27, 11:33

Praėjusios paros gaisruose žmonių aukų išvengta

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 19 gaisrų. Žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti.
Įvykio vietoje
Ugniagesys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Apie vidurdienį Lazdijų rajone, Noragėlių kaime, užsidegė kombainas „Dronninborg 1650“. Gaisro metu apdegė apdailos detalės, o gaisras įsiplieskė dėl gamybinių įrengimų gedimo.

Apie 23.35 val. Varėnos rajone, Vergakiemio kaime, užsiliepsnojo lauko virtuvė. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai iš degančios lauko virtuvės spėjo išnešti 2 dujų balionus bei išgelbėjo malkinę. Gaisro priežastis tikslinama.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį maždaug 25 min. po vidurnakčio gaisras kilo Pagėgiuose, Vytauto gatvėje stovinčiame ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, iš medinio pastato veržėsi dūmai, o pro šieno dėjimo angas matėsi atvira ugnis. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos, perdengimas ir palėpėje sukrautas šienas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Penktadienio rytą apie 4.55 val. Vilniuje, S.Batoro g. ir Pūčkorių g. sankryžoje, užsidegė automobilis „Audi A6“. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 16 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo 2 žmones bei ištraukė skenduolį.

Ketvirtadienį Prienų rajone, Patrakiemio kaime esančiame tvenkinyje, ugniagesių narai surado ir iš 3 metrų gylio ištraukė nuskendusio 60-mečio vyro kūną. Šiemet tai jau 114 ugniagesių gelbėtojų ištrauktas skenduolis.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį po vidurnakčio gautas pranešimas, jog Šilalės rajone, Bokštų kaime, Mokyklos gatvėje, ant žmogaus užvirto traktorius. Atskubėjus ugniagesiams, ratinis traktorius T-150K gulėjo ant stogo, o jo viduje tarp sėdynės ir vairo buvo prispaustas vairuotojas. Panaudoję hidraulinę įrangą, ugniagesiai vyrą ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Po jų apžiūros nukentėjusysis buvo išvežtas į Šilalės ligoninę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min