Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 22d. 12:05

Praėjusios paros gaisruose žuvo vienas žmogus

Gaisro vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisro vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 26 gaisrai. Deja, aukų juose ir vėl nepavyko išvengti: vienas žmogus žuvo, o dar vienas buvo traumuotas.

Apie 22.45 val. Prienų rajone, Jurės kaime, sodų bendrijoje ,,Kedras”, užsiliepsnojo sodo namelis. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Pasak aplinkinių gyventojų, viduje galėjo būti žmogus. Likvidavus gaisrą, liūdnos prognozės pasitvirtino – gaisravietėje rastas apdegęs 48-erių metų vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Apie 20.30 val. gaisras kilo Kaune, Totorių gatvėje stovinčiame, kol kas nenustatyto savininko, apleistame pastate. Atskubėję ugniagesiai spėjo iš degančio pastato išvesti, apdegusį rankas ir plaukus apsvilusį, 44-erių metų vyrą, kuris buvo perduotas medikų globai ir išvežtas į ligoninę. Gaisro metu pastate degė šiukšlės, kurios užsiliepsnojo dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi.

Praėjusią naktį apie 2.50 val. Panevėžio rajone, Skripijos kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą supleškėjo medinio pastato stogas ir perdengimas, išdegė kambarys bei jame buvę namų apyvokos daiktai.

Antradienį ryte, apie 5.30 val., gyvenamasis namas užsidegė ir Ukmergės rajone, Lokinės kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu sudegė stogas, vietomis pradegė perdengimas, stipriai apdegė rąstų sienos, namų apyvokos daiktai. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Apie 13 val. Utenos rajone, Katiniškės kaime, užsiliepsnojo ir sudegė medinė pirtis bei joje buvę mėsos gaminiai. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 14.15 val. dėl tos pačios priežasties Marijampolės savivaldybėje, Vidgirių kaime, užsidegė ūkinis pastatas. Per gaisrą apdegė medinė perdanga, pastato sienos, sudegė apie dvi tonos grūdų, žemės ūkio reikmenys, namų apyvokos daiktai.

Apie 21.05 val. gaisras kilo Kauno rajone, Garliavoje, R.Mizaros gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Ugnis nuniokojo pastato stogą ir medines jo konstrukcijas, o gaisro aplinkybės tiriamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį po vidurnakčio Zarasų rajone, Magučių kaime, užsiliepsnojo po gyvenamuoju namu įrengtas garažas. Atskubėjus ugniagesiams, iš garažo jau veržėsi liepsna, buvo išvirtusi viena namo siena. Gaisro metu sudegė garaže stovėjęs automobilis Audi 80, išdegė namo rūsyje buvęs turtas. Sprogus automobilio dujinei įrangai, išvirto pastato siena, išdužo kelių langų stiklai. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 25 kitus gelbėjimo darbus. Daugiausia teko iš pusnių ištraukti įstrigusius automobilius, kuriuose buvo vežami vaikai. Tad būkite atsargūs ne tik su ugnimi, bet ir kelyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min