Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 25d. 10:48

Praėjusios paros gaisruose žuvo vienas žmogus

Ugniagesys
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 40 gaisrų. Jų metu vienas žmogus žuvo, o du gyventojai buvo traumuoti.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 2.25 val., Pasvalyje, Vyšnių gatvėje, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams patekus į uždūmintas patalpas, viduje buvo rastas žmogus, kuris išneštas į lauką. Atvykę medikai konstatavo, kaip spėjama, 40-mečio namo gyventojo mirtį. Gaisro metu apdegė ir aprūko gyvenamosios patalpos, lova, namų apyvokos daiktai, išdegė ir buvo išardyta dalis perdengimo. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Ketvirtadienį apie 23.57 val. iš policijos gautas pranešimas, kad iš Giraitės kaime, Kauno rajone, esančios ,,Lukoil” degalinės, į Kauno klinikas su nudegimais buvo atvežti du 27-erių ir 31-erių metų vyrai. Pareigūnas informavo, kad šie piliečiai pylėsi į talpą degalus, prisidegė cigaretę ir apdegė veidus. Įvykis tiriamas.

Ryte, apie 7.45 val., gaisras kilo Tauragėje, Šlaito gatvėje, UAB ,,Tauragės vandenys” transformatorinėje. Viduje degė kabelių šachta, buvo atjungta elektros įtampa, dėl to visas miestas kuriam laikui buvo likęs be vandens. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Tą patį ankstų rytą Pakruojyje, Pramonės gatvėje esančiame UAB ,,Romunda” pastate, užsidegė krovininis automobilis Volvo FH-12. Gaisro metu išdegė mašinos kabina, sudegė priekinės padangos, o gaisro priežastis tikslinama.

Apie 11 val. Biržų rajone, Satkūnų kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas, susidedantis iš tvarto ir daržinės. Per gaisrą sudegė medinė daržinė, visas pastato stogas, apdegė tvarto sienos ir 17 tonų šieno. Liepsnose žuvo tvarte buvusios 5 avys ir 33 vištos. Įvykis tiriamas.

Apie 13.25 val. tame pačiame Biržų rajone, Geidžiūnų kaime, ūkiniame pastate įrengtame garaže, užsidegė automobilis Audi 80. Gaisro metu sudegė automobilis, garaže buvę daiktai, apdegė lauko virtuvė, namų apyvokos daiktai, pastato stogo konstrukcijos. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Dar vienas ūkinis pastatas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį po vidurnakčio užsiliepsnojo Klaipėdos rajone, Kuodžių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, jo stogas buvo įgriuvęs. Per gaisrą sudegė medinė pastato dalis, stogas ir perdengimas, įgriuvo mūrinės dalies siena, sudegė viduje buvęs šienas. Laimė, ugniagesiams pavyko nuo liepsnų apsaugoti šalia stovintį gyvenamąjį namą. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min