2025-09-16 15:44 Atnaujinta 2025-09-16 15:56

„Pragertų“ brangių „Audi“ rekordininkas Daikeris pripažintas recidyvistu, siunčiamas į kalėjimą

Teismas nutarė ne kartą girtą vairavusį verslininką Artūrą Daikerį pripažinti recidyvistu ir paskirti jam 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Nauju nuosprendžiu taip pat nutarta konfiskuoti nusikaltimo padarymo priemonę — bendrovei priklausantį automobilį „Audi Q8“ ir perduoti jį valstybės nuosavybėn.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Temos iliustracija
Artūras Daikeris / 15min archyvo nuotraukų koliažas

Vilniaus apylinkės prokuratūra dėl vairavimo išgėrus jam prašė skirti 1 metų laisvės atėmimo bausmę. Teismas antradienį verslininką pripažino kaltu, skyrė 9 mėn. nelaisvę, bet bausmės terminą iš karto sutrumpino iki pusmečio.

Tai yra trečioji baudžiamoji byla, kurioje figūruoja žinomas verslininkas. Pastarąjį sykį A.Daikeriui buvo nustatytas 1,8 promilės girtumas, visus tris kartus jis vairavo įmonės, kurioje dirba, prabangų „Audi Q8“ automobilį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą