Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 2d. 17:29

Prakeiksmas ar apsileidimas: gaisras prišaukė dvi avarijas ir gyventojų įniršį

Gaisras Joniškyje
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Gaisras Joniškyje

Gaisras Joniškyje kilo apie 14 valandą. Prie pat miesto parko esančiame keturbutyje užsiliepsnojo palėpė. Bėda viena nevaikšto: dėl gaisro netrukus įvyko du eismo įvykiai, o gyventojai filmavo, kaip aplinkinių kaimų ugniagesiai bergždžiai bando srove pasiekti stogą. Vėliau paaiškėjo, kad gaisras šiame name kyla jau ne pirmą kartą, o galimi kaltininkai – palėpėje esančio socialinio būsto gyventojai

Kilus gaisrui S.Goeso gatvėje, Joniškio gyventojai iškvietė ugniagesius. Netrukus atvyko ekipažai iš Joniškio, Kepalių ir Skaistgirio. Tik vėliau prie jų prisijungė šiauliečiai. Ugnies tramdytojams talkino tik lietus, kiti įvykiai Įvykiai klostėsi lyg užkeikti.

Susirinkusiems gyventojams ugniagesių pajėgos ir operatyvumas pasirodė per silpni.

Jie filmavo ir komentavo, jog priešgaisrinės žarnos jau ilgą laiką yra tuščios, o srovė nepasiekia pastogėje siautėjančių liepsnų.

„Jau pusę valandos žarnose nėra vandens, – šaukė gaisrą filmuojantys žmonės. Liepsnos, anot liudininkų, buvo užgesintos praėjus apie 40 minučių nuo gaisro pradžios. – Nedaug trūko, kad būtų supleškėjęs visas namas.“

Gaisras kilo keturbučio namo palėpėje. Pastogėje buvo įrengti socialiniai būstai, kuriuose asocialūs asmenys kaupė įvairias šiukšles. Gaisras išplito po visą pastogę. Namo senbuviai teigia, kad šiame name tokia situacija jau kartojasi – pastogės gyventojai jau buvo sukėlę gaisrą anksčiau.

VIDEO: Gaisras Joniškyje

Tuo metu atskubėjo pastiprinimas iš Šiaulių, kuris pakeliui pateko į eismo įvykį. Prie įvažiavimo į Joniškį automobilis pradėjo slysti ir rėžėsi į žiedo atitvarus. Vairuotojas tvirtino, kad nuvylė senas „mersedesas“ – lijo lietus, silpnai suveikė stabdžiai, todėl ir įsirėžė tiesiai į žiedo tvorelę.

Vienas vietinis gyventojas iš gatvės atbulas traukė automobilį ir užkliudė viduryje gatvės atidarytą hidrantą.

Namo gyventojai tvirtina, kad rimtas darbas prasidėjo tik atvykus šiauliečių ekipažui.

Vienas vyras tvirtino, kad ugniagesiai dirba nesaugiai: „Jie vaikšto ant stogo be kaukių. O jei įlūš? O ar jie žino, kokios medžiagos dega? Gal nuodingos“

Gaisro metu įvyko dar vienas eismo įvykis. Vienas vietinis gyventojas iš gatvės atbulas traukė automobilį ir užkliudė viduryje gatvės atidarytą hidrantą. Tai galėjo sutrikdyti ugniagesių darbą. Vairuotojas teigia, kad, judėdamas atbulas, hidranto tiesiog nematė.

Atvykusi policija ne tik užtvėrė eismą, bet ir turėjo užregistruoti abu eismo įvykius, patikrinti vairuotojų blaivumą. Transporto priemonės smarkiai nenukentėjo, tačiau hidrantas buvo pažeistas, o žiedo tvorelė – suniokota.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min