Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūzijoje ieškomo BMW X6 vagis Marijampolės policininkai išvaikė šūviais

BMW X6
Marijampolės aps. VPK nuotr. / BMW X6
Šaltinis: 15min
0
A A

Marijampolėje sulaikytas Prancūzijoje vogtas prabangus automobilis BMW.

Praėjusią, liepos 4 d. naktį, apie apie 2.35 val. Marijampolėje, Vasaros g., pastebėti keli automobiliai – „Peugeot 407“, registruotas J.J., gimusio 1994 m., vardu, ir BMW X6 – prancūziškais transporto priemonės valstybiniais numeriais.

Kadangi minėti BMW X6 dažnai yra vagių taikiklyje, policija atkreipė dėmesį ir privažiavo prie abiejų mašinų, sustojusių prie automobilių remonto įmonės.

Iš automobilių išlipo keletas asmenų, tačiau, prisistačius policijai, jie ėmė bėgti, o automobilis BMW dideliu greičiu nuvažiavo Vasaros gatve gyvenamųjų namų link. Bėgantys asmenys į policijos perspėjimo komandas nereagavo, todėl buvo panaudoti įspėjamieji šūviai iš tarnybinio ginklo į orą. Tačiau bėgantieji į skirtingas puses asmenys nesustojo. Buvo sulaikytas tik vienas asmuo, kuris pristatytas į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. 

Patikrinimo metu prie vieno galimai negyvenamojo namo pastebėtos likusios neseniai važiavusio automobilio ratų protektorių žymės. Nustatyta, kad šio namo garaže stovi neseniai dideliu greičiu nuvažiavęs tas pats automobilis BMW X6. Patikrinus kėbulo identifikacinį numerį paaiškėjo, kad minėtas automobilis nuo 2014-06-22 ieškomas kaip vogtas, Prancūzija paskelbusi jo paiešką. 

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo Marijampolės aps. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos požymius, numatytus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min