Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 06 27, 15:33

Pranešimas 112 apie įgriuvą Vilniaus centre buvo pranašiškas: gali įvykti avarija

Pirmadienio popietę Vilniaus policija sulaukė dviejų pranešimų apie netikėtą kliūtį eismo dalyviams sostinės Naujamiestyje. Iš pradžių tarnybos informuotos, kad dėl didelės duobės judrioje gatvėje gali nutikti nelaimė. Iš antrojo pranešimo tapo aišku, kad pirmasis skambutis buvo pranašiškas, o laiko į jį sureaguoti – neužteko.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / 15min skaitytojo nuotr.

Kartais užbėgti nemaloniems įvykiams už akių pritrūksta pusvalanduko.
Pirmadienį Bendrojo pagalbos centro numeriu sulaukta pranešimo apie „smegduobę“ sostinės Naugarduko gatvėje. Fiksuotas skambučio laikas – 13.19 val.

Mažiau nei po valandos, 14.07 val. pranešta, kad duobė tapo spąstais automobiliui.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad pirminis pranešimas iš BPC buvo perduotas ne tik pareigūnams, bet ir gatves mieste prižiūrinčios bendrovės „Grinda“ avarinei tarnybai. Pirmasis skambinęs pranešėjas sakė, Naugarduko g. ties sankryža su Žemaitės g. pastebėjo didelę „smegduobę“. Anot pilietiško eismo dalyvio, kliūtį gali pastebėti ne visi, tad šioje vietoje gali įvykti eismo nelaimė.

Antrojo pranešimo metu skubios pagalbos numerio operatoriui teko pasikalbėti su pačiu į nelaimę patekusiu vairuotoju: skambinęs vyriškis informavo, kad važiuojamojoje dalyje jo visureigio „Toyota Land Cruiser“ vienas ratas pateko į įgriuvą, iš kurios nebegali išvažiuoti. Informacija vėl buvo perduota Vilniaus apskrities policijai ir „Grindai“.

Įvykio padarinius užfiksavo 15min skaitytojas. Žmonės incidento metu, pirminiais duomenimis, nesužaloti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min