Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 6d. 09:48

Pratęstas suėmimas įtariamiesiems Šiaulių kolegijos renovavimo byloje

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos vykdant Šiaulių kolegijos pastato renovaciją, Šiaulių miesto apylinkės teismas 3 mėnesiams pratęsė suėmimą įtariamiesiems.

Suėmimas pratęstas dviejų statybų darbus Šiaulių mieste vykdančių bendrovių vadovams, Šiaulių kolegijos viešųjų pirkimų komisijos pirmininkui ir projektų administravimo, konsultavimo ir kitas su daugiabučių namų modernizavimu susijusias paslaugas teikiančiam specialistui.

STT primena, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai 2010 metų kovo 1 dieną pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo stambiu mastu, piktnaudžiavimo siekiant asmeninės naudos, kyšininkavimo ir papirkimo.

Tyrimas pradėtas turint duomenų, kad organizuojant Šiaulių kolegijos pastato rekonstrukcijos procesą, suinteresuoti asmenys, veikdami kaip organizuota grupė, siekė neteisėtu būdu laimėti 3 milijonų litų vertės statybų darbų, finansuojamų iš Europos Sąjungos ir Valstybės biudžeto lėšų, užsakymą ir taip neteisėtai užvaldyti daugiau kaip 300 tūkstančių litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min