Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 16d. 15:52

Pravieniškėse užkardytas iš savadarbių prietaisų iššaunamų daiktų patekimas į nuteistųjų rankas

Daiktai
Kalėjimų departamento nuotr. / Daiktai

Šių metų rugsėjo 15 d., apie 22 val., Pravieniškių 3-iųjų pataisos namų pareigūnai Patrulinės grupės pareigūnams pranešė, kad nuo miško pusės į jų teritoriją „įšautas“ paketas.

Įstaigos teritorijoje rastas paketas, kuriame buvo 4 mobiliojo ryšio telefonai ir viena SIM kortelė.

Patruliuojantys pareigūnai operatyviai nuvyko į įvykio vietą ir miške pastebėjo asmenį, rankoje nešantį savadarbį įtaisą (dujų balioną su pritvirtintu prie jo metaliniu vamzdžiu). Sulaikytasis prisistatė esąs V. K., gimęs 1971 metais, gyvenantis Kaune.

Vyriškis prisipažino peršovęs per tvorą nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus. Jam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

Šiais metais Pravieniškėse tai jau ketvirtas atvejis, kai visą parą miestelio prieigose patruliuojantys pataisos namų pareigūnai užkardo draudžiamų daiktų, „iššautų“ suslėgtų dujų pagalba, patekimą į nuteistųjų rankas ir sulaiko asmenis, padariusius nusižengimus.

2009 m. rugsėjo 15 d. miestelyje budėjo Pravieniškių 2-ųjų pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai kartu su Kaišiadorių rajono PK inspektoriumi. Bausmių vykdymo sistemos pareigūnai kartu su policijos pareigūnais ir apylinkės inspektoriais, dar 2006 metais suburti į patruliuojančias grupes, palaiko miestelio viešąją tvarką bei užkardo daugelį nusikalstamų veikų.

Pravieniškėse veikia 4 pataisos įstaigos, pavaldžios Kalėjimų departamentui prie Teisingumo ministerijos: Pravieniškių 1-ieji pataisos namai, Pravieniškių 2-ieji pataisos namai-atviroji kolonija, Pravieniškių 3-ieji pataisos namai ir Pravieniškių gydymo ir pataisos namai.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min